Лясова вкотре оскаржувала тримання під вартою

Лясова вкотре оскаржувала тримання під вартою
в Новини

Сьогодні, 1 лютого 2022 року, Черкаський апеляційний суд розглянув чергову апеляційну скаргу захисника підозрюваної Вікторії Лясової у вчиненні кримінального правопорушення, щодо залишення малолітньої дитини в небезпеці, що спричинило смерть.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаського апеляційного суду.

Так, захисник підозрюваної вимагав обрати більш м’який запобіжний захід, не пов’язаний з утриманням під вартою підозрюваної, а саме особистого зобов’язання чи домашній арешт. Мовляв, рішення першої інстанції не обґрунтоване, а ризики переховування підозрюваної, на які посилається слідчий та прокурор, не доведені.

Колегія суддів Черкаського апеляційного суду залишила без змін ухвалу слідчого судді Придніпровського районного суду міста Черкаси від 20 січня 2022 року, за якою підозрюваній продовжено строк дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до 28 лютого 2022 року.

Нагадаємо, 24 серпня до реанімаційного відділення Черкаської обласної дитячої лікарні доставили хлопчика, 2014 року народження. Дитину госпіталізували з тілесними ушкодженнями. Вікторія Лясова, яка гляділа дитину, викликала «швидку» лише за декілька днів після інциденту. Хлопчик помер у лікарні, так і не прийшовши до тями.