Лясова знову намагалась оскаржити тримання під вартою

Лясова знову намагалась оскаржити тримання під вартою
в Новини

Сьогодні в Черкасах відбулось судове засідання, під час якого було розглянуто апеляційну скаргу захисника Вікторії Лясової. Адвокат намагався оскаржити тримання під вартою своєї підзахисної. Про це повідомляє пресслужба Черкаського апеляційного суду.

Нагадаємо, Вікторію та Юрія Лясових звинувачують у залишенні малолітньої дитини в небезпеці, що призвело до смерті хлопчика. 24 серпня до реанімаційного відділення Черкаської обласної дитячої лікарні доставили хлопчика, 2014 року народження. Дитину госпіталізували з тілесними ушкодженнями. Жінка, яка гляділа дитину, викликала «швидку» лише за декілька днів після інциденту. Хлопчик помер у лікарні, так і не прийшовши до тями.

Сьогодні на засіданні адвокат Лясової вимагав змінити обраний запобіжний захід на більш м’який, тобто не пов’язаний із триманням під вартою. Він аргументував це тим, що ризики переховування підозрюваної, на які посилається прокурор, не доведені, а рішення першої інстанції не обґрунтоване.

Колегія суддів залишила без змін ухвалу Придніпровського районного суду м. Черкаси. Термін тримання Лясової під вартою – до 22 січня 2022 року.