Made in Cherkasy region: продукція, яка відома в Україні і за кордоном

Made in Cherkasy region: продукція, яка відома в Україні і за кордоном
в Економіка, Новини

На фото тріо “Вербена” у вишитих сукнях від Творчої майстерні Теліженко

Черкащину звикли сприймати як землю Тараса і Богдана, як місце, де зароджувався повстанський рух, як аграрний край. Проте наш регіон славиться і своєю продукцією, яку знають по всій території України.

На Черкащині виробляються бренди, які мають всеукраїнське і світове визнання, – від продуктів харчування до вантажівок.

Наше видання зробило вибірку тих з них, які, на нашу думку, на слуху у багатьох українців.

Хімічна промисловість

Азотівські добрива від ПрАТ «Азот» (Черкаси)

Азот

ПрАТ “АЗОТ” – один із лідерів у виробництві азотних добрив в Україні. Виробник гарантує відповідність продукції національним і світовим стандартам якості. На «Азоті» працює близько 3,5 тисяч фахівців, які забезпечують виробництво високоякісної продукції, що користується підвищеним попитом не тільки на українському ринку, а й у багатьох країнах Європи, Південно-Східної Азії і Латинської Америки. На даний момент продуктова лінійка ПрАТ «АЗОТ» включає в себе: рідкий аміак, аміачну селітру, карбамід, карбамідо-аміачну суміш (КАС), аміачну воду. Крім того, підприємство виробляє слабку азотну кислоту, діоксид вуглецю та кисень, має можливість виробляти іонообмінні смоли, рідкий та кристалічний капролактам і сульфат амонію. Забезпечення українських аграріїв високоякісними добривами вітчизняного виробництва є найпріоритетнішим напрямком роботи підприємства.

Техніка

Автомобілі «Hyundai» ДП «Автоскладальний завод №2», що входить до автомобільної компанії «Богдан Моторс» (Черкаси)

hyundai_hd65_10

Виробництво легкових автомобілів, військової, комерційної та спеціалізованої техніки зосереджено в місті Черкаси. Підприємство має новітнє обладнання та цехи зі складання вантажівок, техніки подвійного призначення, виробництва надбудов, зварювання, діагностичний та логістичний центр. Його продуктивність становить 120-150 тисяч легковиків, а також близько 15 тисяч одиниць вантажівок та спеціалізованої техніки на рік. Торгівельні компанії, що входять до складу Корпорації або є її партнерами, представляють відомі світові автомобільні бренди Hyundai, GreatWall, HAVAL, JAC, Subaru, тощо.

Виробництво одягу

Хутряні вироби фабрики «Ант» (Черкаси)

Ант

Хутряна фабрика “АНТ” працює на ринку вже багато років. Основним напрямком діяльності є виробництво одягу з натурального хутра. У даній галузі виробництва фірма займає передове місце. “АНТ” має свій товарний фірмовий знак, який гарантує якість товару, виробленого на підприємстві, і захищає продукцію від підробок. Асортимент виробів різноманітний – від пальто до кепок. Хутро, з якого виробляється одяг, також різне: норка, нутрія, ондатра, лисиця, єнот, каракуль, видра, куниця.

Вишиванки від Творчої майстерні Теліженко (Черкаси)

Теліженко вишиванки

Творча майстерня Заслуженої художниці України Олександри Теліженко впродовж 20 років працює над створенням мистецьких виробів, оздоблених ручною та машинною вишивкою, які демонструють глибинну українську традицію, втілену в сучасних творах. Продукція ексклюзивна та малосерійна, виготовлена на основі авторських ескізів і є унікальним явищем на мистецькому ринку України. Твори наповнені оберегово–благословляючою енергетикою, з незмінним успіхом використовуються для проведення відповідальних прийомів, культурних заходів, привітання поважних осіб, прийому іноземних делегацій, представлення українського національного колориту в закордонних поїздках.

Напої

ТМ «Найсік», власником якої є ГК «Маїс» (Чигиринський район)

Найсік 2

ТМ «Найсік» виробляє натуральний сік прямого віджиму. На підприємстві забезпечують повний цикл виробництва – від вирощування фруктів до пакування продукції. Спочатку на заводі працювали виключно з яблучним соком, згодом почали робити комбіновані: яблучно-буряковий, морквяний, гарбузовий та яблучно-овочевий. Щоб якість соку була найвищою, для його виготовлення відбирають тільки стиглі, солодкі яблука. При цьому застосовують технологію змішування солодких, солодких та інших сортів яблук.

Уманське пиво від компанії «Уманьпиво»

Уманьпиво

Уманське пиво виготовляється за старовинними українськими і німецькими рецептами. Пивоварню в Умані було засновано ще у 1878 році. Уманський пивоварний завод не тільки варить пиво, а й вирощує для нього ячмінь. Потім з нього самі варять солод, додають ароматний хміль. Воду використовують лише артезіанську. Для бродіння пива Уманський пивоварний завод використовує певну секретну расу дріжджів. Пивоварня потроху нарощує експорт до Європи. У найближчих планах відвантаження продукції до США та налагодження поставок до Китаю, Киргизії, Казахстану, Литви та Вірменії. Зокрема, уманським сидром, зараз смакують у Молдові, Ізраїлі, Польщі».

ТМ «Холодний Яр» ДП «Косарський спиртовий завод» (Камянський район)

Косарський спиртзавод

Село Косарі, що на Кам’янщині відоме як в Україні, так і за її межами, завдяки продукції свого спиртового заводу. Початок Косарська гуральня бере з 1872 року. Спиртовий завод сьогодні – це високотехнологічне виробництво з добре розвиненою інфраструктурою, високим ступенем автономності, забезпечене автомобільним транспортом та шляхами сполучення, має добре розвинену залізничну мережу сполучення. Спиртове підприємство має свою успішну історію, проте знало і нелегкі часи, коли працювало далеко не на повну потужність. У 2020 році завод відновив своє повноцінне функціонування. Нині його потужність становить 4 тис. декалітрів спирту на день.

ТМ «Златогор» Золотоніського лікеро-горілчаного заводу, що входить до  ГК “Петрус” (Золотоніський район)

Златогор

Золотоніський лікеро-горілчаний завод «Златогор» — найстаріше підприємство лікеро-горілчаної промисловості України. Він заснований у 1896 році підприємцем Роснішевським і понад сто років зберігає традиції горілчаної майстерності. Сьогодні завод випускає більше 50 найменувань лікеро-горілчаних виробів: горілка, настоянки гіркі, настоянки солодкі, бальзами.

ТМ «MacCoffee» ТОВ «ФЕС УКР»

MacCoffe

MacCoffee з’явився в Україні в 1997 році. 20 листопада 2011 року в Золотоноші Черкаської області відбулося офіційне відкриття першого в Україні заводу «Фес-Укр» компанії Food Empire, що виготовляє продукцію ТМ «MacCoffee». Вся продукція виробляється відповідно до світових стандартів якості і технології. Завдяки високим стандартам, завод має право поставляти продукцію як в Україні, так і в інші країни ближнього і далекого зарубіжжя. MacCoffee – один із найпопулярніших напоїв в Україні.

ТМ «Малятко» ТОВ ПІІ «Еконія»

Малятко

ТОВ ПІІ «Еконія» – інноваційне підприємство України з виробництва питної води та дитячого харчування. Сьогодні компанія «Еконія» – це не лише найсучасніше підприємство з високими міжнародними стандартами якості, а й потужна дистриб’юторська мережа, що дозволяє зробити продукцію «Еконії» доступною у будь-якій точці України. Джерело сировинної бази є унікальним, адже має оптимальний первинний хімічний склад, саме такий, який є необхідним для виробництва дитячої води.  Проектна потужність заводу сягає майже 40 мільйонів літрів фасованої в ПЕТ пляшки води за рік. Вода проходить 10-рівневу систему очистки через станцію подачі, станцію розподілу води, станцію аерації, систему каскадної фільтрації та станцію знезараження води. На підприємстві функціонує сучасна сертифікована лабораторія, яка здійснює постійний контроль на всіх етапах технологічного процесу та перевіряє склад підготовленої води по 25 фізико-хімічним показникам. Всі вхідні комплектуючі матеріали проходять комп’ютерне діагностування на відповідність стандартам якості для виробництва дитячих продуктів.

ТМ «Revo» ГК «Нові продукти» (Жашків)

revo

Увесь асортимент напоїв Групи Компаній «Нові Продукти» виробляється на сучасному заводі в Жашкові. На заводі функціонують швидкісні лінії розливу напоїв, що оптимізує роботу підприємства. Перевірка якості напоїв відбувається на всіх етапах виробництва та здійснюється у спеціальній атестованій лабораторії. Для виробництва напоїв Компанія використовує лише артезіанську воду з оптимальним мінеральним складом. На завод вода подається з дев’яти свердловин, які повністю забезпечують потреби підприємства у сировині. У 2007 році Компанія представила перший в Україні готовий до вживання алкогольно-енергетичний коктейль – REVO ALCO ENERGY™. Натуральні соки, кофеїн і вітамінний комплекс в цьому коктейлі поєднуються з натуральними екстрактами гуарани і даміани.

Продукти харчування

ТМ «EatMe» ГК «Нові продукти» (Жашків)

unnamed

Група Компаній «Нові Продукти» — один з найбільших виробників напоїв і снеків в Україні. Група Компаній виробляє 42 найменування продуктів під 13 брендами: APPS, WHY NOT, «Природне Джерело», SHAKE, NON STOP, PIT BULL, KING’S BRIDGE, REVO Energy, REVO Alco Energy, EatMe, GREEN ENERGY, DIABLO, FRIDAY. Для освоєння ринку снеків у 2014 році проведено експериментальний запуск попкорну POP STAR™ та унікальних фруктово-горіхових батончиків EatMe™.

ТМ «Волошкове поле» ПрАТ «Юрія» (Черкаси)

Волошкове поле 3

ПрАТ «Юрія» є правонаступником Черкаського молокозаводу, збудованого у грудні 1964 року з проєктною потужністю 25 тонн переробки сировини в зміну. Підприємство долає довгий шлях змін і удосконалення. У 2012 році ТМ «Волошкове поле» здобуває популярності, як інноваційна компанія, презентуючи ринку серію молочних продуктів термостатного способу виробництва в скляних баночках, та пляшках, за рахунок чого розширяє ринки збуту та входить до торгових мереж національного рівня. У 2014 році створена розгалужена система збуту продукції за допомогою прямих продажів, через дистрибуцію, та торгові будинки по всій території України. ТМ «Волошкове поле» – популярний молочний бренд національного рівня, який входить в ТОП-10 найбільших виробників молочної продукції.

Мед «Біхайв Стандарт» заводу  «BEEHIVE» (Черкаський район)

Медовий завод

В 2015 році в Черкаській області був побудований та введений в експлуатацію високотехнологічний завод з виробництва меду. У вересні 2017 року відбулось офіційне відкриття заводу «BEEHIVE». Потужності підприємства дозволяють виробляти 10 000 тон готової продукції на рік. Компанія має власну пасіку в Черкаській області, де створені оптимальні умови життєдіяльності і продуктивності бджіл, і купує мед у бджолярів з Центральної, Східної та Південної України. На заводі BEEHIVE впроваджена багаторівнева система контролю якості, а фінальний висновок про відповідність до міжнародних стандартів дає спеціалізована лабораторія в Німеччині. Мед експортується до країн ЄС, а також США і Канади.

*У матеріалі використані інформація і світлини з офіційних сайтів підприємств і організацій