Майбутні покоління жашківчан зможуть милуватися дубовою дібровою

в Новини

Молоденькі дубки посадили під керівництвом лісівників представники влади, місцевого самоврядування та учнівської молоді у Жашківському лісництві Уманського лісгоспу. Хтось уже мав досвід посадки лісу, а для когось це було вперше. Але враження у всіх залишилися незабутні.

«Чоловік у своєму житті має зробити три найважливіші справи. І посадити дерево – одна з них. Таким чином ми не тільки допомагаємо нашим партнерам лісівникам, але й долучаємося до великої справи збереження і примноження природних багатств нашого краю і всієї України», – сказав переший заступник голови районної державної адміністрації Петро Синчак.

Завдяки спільній дружній праці у конельському лісі з’явилися 2,5 тисячі молоденьких дубків. Звісно, учасники посадки не побачать їх у повній силі, ці ліси залишаться у спадок прийдешнім поколінням. Бо вік стиглості дуба – більше 100 років. Але усім нинішнім поколінням вони даруватимуть кисень, красу і затишок. А вже нащадкам – цінну деревину.

«Такі спільні заходи за участю дітей, колег, партнерів – це своєрідне визнання необхідності важливості нашої лісівничої справи», – відзначив директор ДП «Уманське лісове господарство» Іван Назаревич.

Місцеві лісівники завжди беруть активну участь і є організаторами цілого ряду заходів в рамках акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках».

«Приємно об’єднувати людей навколо такої важливої і благородної справи», – зізнався лісничий Жашківського лісництва Ігор Крилов.

Гарними результатами своєї праці учасники акції довели здатність об’єднуватись і піклуватись про майбутнє жашківських лісів.

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства