Майбутніх журналістів привітали з їхнім професійним святом

Майбутніх журналістів привітали з їхнім професійним святом
в Новини

Напередодні професійного свята майбутніх журналістів, які нині опановують цей фах у стінах Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького, привітав міський голова Сергій Одарич. Акул пера та мікрофону там готують уже понад десять років. За цей час випустили близько 500 фахівців медійної справи.

– Є одна важлива річ, яка об’єднує владу та журналістів, – це відповідальність перед суспільством. Адже кожне написане чи сказане вами слово є авторитетним людей, які його почують чи прочитають, – сказав Сергій Олегович. – На журналіста покладається колосальна відповідальність за формування громадської думки, особливо в умовах сьогодення. На вашому поколінні представників мас-медіа лежатиме складна місія, а саме – впливати на формування європейського світогляду в наших людей. Вітаючи вас зі святом, мені хотілося б побажати, аби ваше життя було щасливим, сповнене подій та щоб ви завжди жили в гармонії з собою і в своїй совісті.

А після привітальних слів студенти-журналісти презентували гостям свій творчий доробок – документальний фільм про кінотеатр «Україна». Його підготували студенти Андрій Рогозін, Денис Байда, Ольга Валяєва та Юлія Донець.

 

Сайт Черкаської міської ради