Майже 200 учнів представлятимуть Черкаси на обласних олімпіадах

Майже 200 учнів представлятимуть Черкаси на обласних олімпіадах
в Новини

Учні черкаських шкіл представлятимуть місто на обласних олімпіадах. Про це повідомляє Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Завершились етапи міських предметних олімпіад, за результатами яких 182 черкаських учні-переможці з 7-11 класів представлятимуть наше місто на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад.

ІІІ етап триватиме з 17 січня до 12 лютого, а наші учні покажуть свої знання з 20 предметів. Слід зазначити, що найбільше юних черкасців візьме участь у олімпіаді з математики: 32 учні демонструватимуть свої знання під час двох турів, що відбудуться 23 та 30 січня.

«Міська влада пишається черкаською молоддю та намагається не лише створювати максимально комфортні умови для їх навчання, але й заохочувати матеріально. Так, за високі досягнення у навчанні, позакласній та позашкільній діяльності учням щомісячно протягом навчального року виплачується муніципальна стипендія. І це важливий етап заохочення та стимул для нових досягнень», – зазначає заступниця міського голови Анастасія Чубіна.