Майже 296 тис. квадратних метрів ямковості ліквідували на автодорогах області

в Новини

Дорожники продовжують роботу з ліквідації ямковості на автошляхах Черкащини. Так, з початку року вже ліквідовано 295 679 м2 ямковості дорожнього покриття. З них на дорогах державного значення – 221 690 м2 (99,45 %) та місцевого значення – 73 989 м (10,04 %). Всього у процентному співвідношенні 30,79 % від загального обсягу доріг уражених ямковістю.

Упродовж двох минулих тижнів робітниками підрядної організації ліквідовано 13 780 м2 ямковості на дорогах загального користування. Роботи проводились на дорогах державного та місцевого значення – 4 067 м2 та 9 713 м2 ямковості відповідно. Наразі найбільша увага приділяється ділянкам автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

До всього, з початку року усунуто 26 403 метра погонних тріщин. Такі дефекти є найпоширенішим видом руйнувань дорожнього полотна. Поздовжні та поперечні тріщини виникають переважно завдяки великій транспортній завантаженості автодоріг.

У середньому щоденно на автошляхах працювало 13 бригад головної підрядної організації ДП «Черкаський облавтодор». Роботи з ліквідації пошкодженого дорожнього покриття виконувались із застосуванням гарячого асфальтобетону та струменевим методом.

За інформацією САД у Черкаській області

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Золотоніському районі згоріло 3,5 гектари трави
Новини
Двом переселенцям виділили гроші на купівлю житла в Черкасах
Новини
На Умащині під час руху загорівся комбайн (ВІДЕО)