За минулий тиждень у Черкасах народилося 28 немовлят.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.
Серед новонароджених — 17 хлопчиків і 11 дівчаток.
“Життя триває й перемагає. Вітаємо родини з поповненням і зичимо міцного здоров’я та щасливого майбутнього під мирним небом”, — йдеться в повідомленні.
Також читайте: Потерпілий помер у багажнику: в одному з сіл Черкащини сталася ДТП (ФОТО)