Нещодавно на Черкащині підбили підсумки вступної кампанії вищих навчальних закладів регіону.
Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Відтак відомо, що за результатами вступної кампанії, до наших вишів зараховано 7 833 особи.
“Маємо робити все можливе, щоб готувати кадри, які вкрай необхідні зараз”, — зазначив Ігор Іванович.
Також читайте: Уночі на Черкащині працювала ППО