Мандрувати Черкащиною тепер можна онлайн

в Новини

Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник, парк «Софіївка», Буцький каньйон, Тарасова гора та резиденція Богдана Хмельницького в Чигирині – понад 40 туристичних об’єктів регіону відтепер доступні онлайн. Цей проєкт реалізували спільно з Черкаською ОДА, Міністерством цифрової трансформації України та міською владою, Digital Cherkasy. Про це повідомляє пресслужба ОДА.

Презентувала туристичні діджитал-напрацювання компанія «Google Україна» у межах конференції «Цифрове перетворення громад та бізнесів». Команда сертифікованих фотографів і місцевих експертів «Google» відзняли більше 1000 панорам і декількох десятків турів на Черкащині, а також зробили оцифровку 200 км у форматі StreetView.

– Черкащина діджиталізується і цифровізується з кожним днем! – відзначив очільник області Олександр Скічко. – Ми залюбки відгукуємось на діджитал-ініціативи і впроваджуємо пілотні проєкти.

Оцифровки відбулися у природних локаціях, серед історичних та етнографічних пам’яток. Оцифровані локації вже отримали більше 250000 переглядів.

За результатами оцифровок презентували віртуальний тур містом та областю.

– Разом із партнерами із цифровізації ми також упроваджуємо зараз низку проєктів: телемедицину, створюємо зручну та безпечну електронну інфраструктуру, інклюзивні сервіси для жителів області та лобіюємо цифрові освітні проекти, – додав Олександр Скічко. – Зокрема, на останній сесії облради ухвалено концепцію розвитку цифрових навичок і знань. Вона має на меті подолання цифрової нерівності та цифрового розриву між сільським і міським населенням, сприятиме розвитку електронної демократії та цифрового громадянства.

Можливо Вас зацікавить

Новини
Скільки черкаських шкіл зможуть працювати у «жовтій» зоні
Новини
У школах на Черкащині спецобладнення ідентифікує обличчя і контролює масковий режим
Новини
На Черкащині виявили 162 нових випадки COVID-19