Маєш книги – відправ військовим Черкаського автобату!

Маєш книги – відправ військовим Черкаського автобату!
в Культура, Новини

Черкаська центральна міська бібліотека імені Лесі Українки долучилася до Всеукраїнської акції “Бібліотека українського воїна”. Працівники бібліотеки запрошують  черкащан допомогти військовим поповнити їхні бібліотеки корисними книжками. 

Долучитися може кожен. Адже потрібно знайти в себе вдома цікаву книгу чи книги і принести до Центральної бібліотека імені Лесі України.

Нагадаємо, в Черкаському окремому автомобільному батальйоні наразі служить депутат міськради Андрій Більда.

За його словами, увечері, в казармі, військовослужбовці проводять час біля екрану телевізора. Тому для них книги, газети є корисними знахідками.

– Я звернув увагу на те, що газети, принесені у військову частину, користуються великим попитом і зачитуються армійцями, як то кажуть, “до дірок”. Кілька тижнів тому створили куточок читача, який постійно наповнювали свіжими місцевими газетами. Логічним продовженням стало створення батальйоної бібліотеки. Дуже вдячні Східноєвропейському університету, студенти якого зібрали понад півсотні книжок. Зараз до цієї справи долучилась міська бібліотека імені Лесі Українки, – прокоментував започатковану акцію нашому журналісту Андрій Олександрович.

Тому, черкасці,  хто має бажання поділитися скарбами знань з військовими приносьте їх до бібліотеки!