Медик Ольга Толмачова закликає черкащан прийти на вибори попри розчарування і зневіру

Медик Ольга Толмачова закликає черкащан прийти на вибори попри розчарування і зневіру
в Новини

Нині у медицині назбиралася величезна кількість проблем. Рішення, які спускаються «згори» щодо оптимізації галузі лише ускладнюють ситуацію в регіонах. Якістю медичного обслуговування незадоволені не лише пацієнти, а й медики. Медик Ольга Толмачова, яка в медицині пройшла шлях від медсестри до керівника санаторію, має свої пропозиції щодо рішення медичних проблем на Черкащині.

– Знаю проблеми медичних закладів різних рівнів, починаючи від поліклініки, стаціонарно-поліклінічного об`єднання до дитячого санаторно-курортного закладу, – зазначила у розмові Ольга Володимирівна. – Тому в  якості депутата обласної ради планую працювати над вдосконаленням роботи медичної галузі на місцевому рівні, враховуючи майбутній перерозподіл функцій між державними і місцевими органами влади, пов`язаний із децентралізацією та передачею на місця певних повноважень. Як член Антикорупційного комітету Громадської організації «Громадянський Рух «За процвітання Черкащини» планую продовжити роботу з виявлення зловживань у сфері державних закупівель в медичних закладах та посилити контроль обласної ради за діяльністю управлінь охорони здоров`я.

Проаналізувавши нормативно-законодавчі документи, Ольга Толмачова вважає, що її поради можуть бути корисними в питаннях реформуванні медицини.

Ольга Толмачова з перших днів підтримувала Євромайдан і продовжує відстоювати його ідеї:

Minolta DSC– Хочу, щоб Україна відбулася як демократична держава. За останні два роки багато чого змінилося в нашій країні і у свідомості громадян. Зараз  ми  можемо  констатувати, що Революція Гідності поставила перед суспільством високу планку. Але не відбулося головного: не знищена гнила, просякнута корупцією, система управління державою. Так сталося, що через свою довірливість ми знову обрали і привели до влади олігархів і корупціонерів, які тепер чинять супротив оновленим силам справжніх патріотів. Та, думаю, ще є шанс зберегти державу і змінити її. Це можна зробити лише обравши до влади чесних і порядних людей.

Тому Ольга Толмачова вирішила балотуватися у депутати від політичної партії ВО «Батьківщина».

– Я свідомо іду на вибори разом з ВО «Батьківщина». Адже в керівництві цієї партії багато чесних професійних політиків. Всеукраїнське Об`єднання «Батьківщина»  представлено майже у всіх областях партійними осередками різних  рівнів, а це ще раз свідчить, що це не політичний проект під чергові вибори. У списках партії багато людей, які жертвують своїм часом, спокоєм, здоров`ям заради майбутнього громади, нашого регіону і країни в цілому. Я йду разом з ними у владу, бо усвідомлюю, що інакше світле майбутнє для наших дітей і онуків не настане, оскільки революційні настрої придушені, втрачений темп радикального реформування країни.

Хочу закликати черкащан прийти на вибори і продемонструвати свою свідомість та відповідальність попри розчарування і зневіру. Перш ніж зробити свій вибір, проаналізуйте діяльність партій та їх кандидатів, а не лише гасла. Не продавайтеся за матеріальні блага  та дешеві обіцянки, – наголошує кандидат у депутати.