Медикам Черкас передали півтори сотні медичних костюмів

IMG_1032
besplatka_728_90_ukr

У чотири медичні заклади Черкас, що визначені для надання допомоги хворим на COVID-19, благодійники передали 150 захисних костюмів найвищого класу захисту. Виготовили костюми за підтримки групи компаній «Надія» та Всеукраїнського об’єднання «Черкащани». 

Костюми 6-го — найвищого класу захисту виготовлені на основі дихаючої мембрани, яка захищає від усіх типів вірусів та бактерій. Собівартість одного костюму складає близько 1 500 тисячі гривень, їх аналогів немає в Україні.

«Ці унікальні костюми зроблені на основі мембрани військово-медичного призначення, яка має відповідні європейські сертифікати. Їх якість ми вже перевірили і довели, адже після 20 разів прання при температурі 90 градусів з ними нічого не трапилося», —  зазначив Владислав Пустовар, один із фронтменів Всеукраїнського об’єднання «Черкащани».

Ці індивідуальні засоби захисту передали у чотири профільні медичні заклади першої хвилі, які першими приймають пацієнтів з коронавірусом: Черкаська міська інфекційна лікарня, Перша Черкаська міська лікарня, Черкаська обласна лікарня та Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

IMG_1023

За словами директора КНП „Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Ігоря Фесуна, саме підприємці найбільше допомагають у боротьбі з коронавірусом і аби їх підтримка, то матеріального забезпечення не було б взагалі.

«Група компаній «Надія» ніколи не стояла осторонь проблем міста і ми розуміємо, що невдовзі міська влада знову звернеться до представників бізнесу допомогти у боротьбі з коронавірусом. Я думаю, що лише спільними зусиллями ми зможемо вирішити цю проблему», — зауважив один із фронтменів ВО «Черкащани» Нарек Казарян. 

*іміджева інформація

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить