Медикам Черкаської інфекційної лікарні передали захисні костюми (ВІДЕО)

Медикам Черкаської інфекційної лікарні передали захисні костюми (ВІДЕО)
в Новини

Перша партія захисних костюмів для медиків від Фонду Порошенка надійшла на Черкащину. Костюми для медичних працівників Черкаської інфекційної лікарні передали представники Черкаської організації партії «Європейська Солідарність». Ці костюми допоможуть лікарям, медичним сестрам та персоналу лікарні захиститися від Covid-19 та безпечно виконувати свої обов’язки.

Головна лікарка Світлана Волгіна подякувала партійцям за підтримку та відзначила, що така допомога потрібна персоналу. Адже в день медики інфекційної лікарні використовують 40-50 таких захисних костюмів. Нагадаємо, вчора народна депутатка Ірина Геращенко передала захисні костюми та маски медикам Уманської лікарні.

«Медики зараз на передовій боротьби із коронавірусом і при цьому не забезпечені всім необхідним для власного захисту. Ми дякуємо за їхню працю і готовність рятувати життя. Наша ж команда робить все можливе, аби забезпечити медичний персонал засобами захисту, а лікарні – необхідним обладнанням», – говорить голова Черкаської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Сергій Кудактін.

Наступного тижня очікується друга партія допомоги медикам Черкащини. Захисні костюми будуть направлені додатково в Уманську й Черкаську інфекційні лікарні, а також медикам Кам’янки, Шполи, Корсунь-Шевченківського та Золотоноші.

Крім того, партійці передали відремонтований реанімаційно-хірургічний монітор, який використовується в лікарні для контролю основних життєво важливих показників організму людини. З проханням здійснити ремонт монітору напередодні звернулися до них представники лікарні.