Медики екстреної медичної допомоги Черкащини отримали 22 автомобілі

Медики екстреної медичної допомоги Черкащини отримали 22 автомобілі
в Новини

Із нагоди Дня медичного працівника голова Черкаської ОДА Олександр Скічко та заступник голови обласної ради Володимир Доманський вручили відзнаки працівникам екстреної медичної допомоги за сумлінну працю, відданість справі, високий професіоналізм у наданні медичної допомоги хворим.

Про це повідомляє речниця КНП “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР” Ірина Назарок.

Чотири автомобілі залишаться у Черкасах, інші вже сьогодні поїдуть у райони. Зокрема, по одній автівці отримали Драбів, Золотоноша, Вереміївка, Червона Слобода, Канів, Корсунь-Шевченківський, Кам’янка, Лисянка, Тальне, Шпола, Катеринопіль, Умань, Маньківка, Жашків, Монастирище. Два автомобілі отримав Відділ реагування на надзвичайні ситуації.

201516497_5683511148387899_1160813074433716239_n

«Швидкі» типу «В» та «С» на базі Citroеn Jumper і Volkswagen Crafter мають усе необхідне медичне устаткування й готові одразу стати до роботи. Автомобілі підходять для проведення реанімаційних заходів за межами стаціонару та транспортування пацієнтів у вкрай важкому стані, у тому числі зі складним перебігом коронавірусної хвороби. Загальна сума, яку витратили на придбання автомобілів, становить 44 мільйони 184 тисячі гривень.