Медики Третьої міської лікарні, які працюють з хворими на COVID-19, отримають доплати

Медики Третьої міської лікарні, які працюють з хворими на COVID-19, отримають доплати
в Новини

Працівникам «Третьої Черкаської міської лікарні», які безпосередньо задіяні для лікування хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19, виплатять  доплату в розмірі до 100 відсотків заробітної плати. Відповідну рекомендацію надала керівнику лікарні місцева комісія з питань ТЕБ та НС, пишуть на сайті ЧМР.

Оплата здійснюватиметься за рахунок коштів, отриманих від НСЗУ по пакету послуг стаціонарної допомоги пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19.

«КНП «Третя Черкаська міська лікарня ШМД» не увійшла до переліку закладів охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з COVID-19, і віднесена до закладів резервної хвилі. Через це медики, які працюють з хворими на COVID-19, не отримують надбавки та доплати, які отримують інші заклади, які працюють з коронавірусними хворими. На даний час у Третій лікарні у стаціонарі перебуває 13 осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19 та ще 48 осіб із підозрою на ковід. Таким чином працівники лікарні, які безпосередньо працюють з такими пацієнтами, потребують стимулюючих надбавок та доплат», – зазначає директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Всеволод Кульчиковський.

Рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій стане підставою, на якій медики зможуть отримати свої доплати.

Як повідомив директор КНП «Третя Черкаська міська лікарня ШМД, за листопад стимулюючі надбавки отримають 72 працівника цього закладу охорони здоров’я.