Медиків області привітали з професійним святом

Медиків області привітали з професійним святом
в Культура, Новини

Урочистості з нагоди Дня медичного працівника відбулись сьогодні в обласній філармонії. День медичного працівника в Україні святкують щороку в третю неділю червня. Привітати медиків області завітали і представники влади. Традиційно від влади вручали грамоти, квіти та відзнаки.

Долучилася до привітань і голова обласної ради Валентина Коваленко. Вона зазначила, що медики стоять насторожі не лише тіла, але й духу нашої нації.

3

– Низький уклін Вам за ваше доброчиння, за Ваше милосердя і, звичайно, за Вашу стійку українську позицію, яку Ви часто проявляєте, беручи участь в буремних подіях на Сході України, – звернулася до присутніх Валентина Коваленко.

5

Під час заходу із теплими словами привітання звернувся до медичної спільноти і директор Департаменту охорони здоров’я Черкаської ОДА Анатолій Ситник.

– Хочу привітати усіх медичних працівників з професійним святом. Тих, хто сьогодні тут, і тих, хто сьогодні на роботі, хто працює. Ми обрали нелегку, але благородну професію і несемо відповідальність за життя людей. Я дуже хочу, щоб ми, відповідно до свого внеску в розбудову нашої держави, за свою працю отримували зарплату, якою могли б пишатися, – зазначив Анатолій Ситник.

4

Своїми виступами медиків вітали хореографічні та вокальні колективи, музиканти та народні ансамблі.

1