Медмагазин Ortop.ua запустив новий розділ Реабілітація

Медмагазин Ortop.ua запустив новий розділ Реабілітація
в Новини

Догляд за важкохворими і лежачими людьми забирає багато сил і часу. Щоб полегшити догляд за ними, радимо скористатися товарами для реабілітації, представленими в магазині медичних товарів «Ортоп».

1. Медичні ліжка.

Багатофункціональні ліжка, на відміну від звичайних, можуть змінювати положення в декількох секціях як для максимальної зручності самого лежачого хворого, так і догляду за ним. Відмінні їх особливості полягають в наступному:

● Вони складаються з двох-чотирьох секцій з можливістю налаштувати кожну секцію окремо. Завдяки цьому положення тіла знерухомленої людини легко змінюється, що полегшує виконання гігієнічних і медичних процедур, а також запобігає появі у нього пролежнів.

● До ліжка можна прикріпити додаткові аксесуари: штатив під крапельницю, гусак, трапецію, коліщатка з гальмівною системою, тренажери для реабілітації, столик для їжі, читання або письма тощо.

● З таким ліжком можна використовувати будь-які ортопедичні і протипролежневі матраци.

Показання до застосування:

– складні захворювання і травми, які вимагають дотримуватися постільного режиму протягом тривалого часу;
– період відновлення після хірургічного втручання;
– лежачі хворі з серйозними порушеннями рухових функцій.

Різновиди багатофункціональних ліжок:

1) механічні – прості ліжка з дерев’яною або металевою основою, в яких положення можна змінити тільки вручну, за допомогою ручок і фіксаторів;

2) з електричним приводом – найбільш сучасні і багатофункціональні моделі, які можуть підключатися до електричної мережі і управлятися пультом, і якщо у хворого збережена рухливість кисті і пальців, він зможе керувати таким ліжком самостійно.

2. Інвалідні візки.

Це спеціальне крісло з великими задніми колесами і передніми меншого розміру. Призначення: для істотного полегшення пересування людей з порушеннями рухових функцій.

Інвалідний візок допомагає:

● постраждалій людині пересуватися без сторонньої допомоги як в приміщенні, так і на вулиці;
● приймати їй максимально зручне положення;
● захистити від травм під час переміщення;
● мінімізувати негативний вплив знерухомлення, відчути себе більш самостійним і незалежним.

У каталозі магазина «Ортоп» представлені наступні різновид візків:

● механічні – задні колеса оснащуються спеціальними дугами, впираючись в які користувач рухається;
● електричні – візок працює за допомогою електричного двигуна, який живиться від акумуляторної батареї, а управління здійснюється за допомогою вбудованого в підлокітник пульта;
● крісло-каталка – пацієнта перевозить помічник або медпрацівник (в основному, їх використовують в стаціонарах лікарень).

3. Крісла-реклайнери.

Зовні виглядають як звичайні м’які крісла, але за рахунок вбудованих електромоторів можуть змінювати положення, а саме: регулювати висоту, кут нахилу спинки і сидіння. Управління здійснюється за допомогою пульта.

Використовувати крісло рекомендується:

– при хронічних хворобах хребта і прилеглих до нього тканин (м’язи, зв’язки);
– при сидячому способі життя;
– тим, у кого ослаблені м’язи ніг і спини.

4. Підйомники для людей з інвалідністю.

Спеціальні пристосування, що допомагають людині з інвалідністю підніматися і лягати в ліжко, пересідати на стілець, у візок або автомобіль, переміщатися по сходах, а також полегшують проведення гігієнічних процедур і повсякденний догляд за тяжкохворими людьми.

Різновиди:

● Стаціонарні – прикріплюються до стіни і підлоги за допомогою болтів, полегшують пересаджування і підйом пацієнта в крісло. Вони встановлюються в одному місці для постійного користування.
● Мобільні – дозволяють пересуватися на короткі відстані за рахунок коліс. Їх головне призначення – здійснення гігієнічних процедур і туалету.
● Сходові – дозволяють пересуватися по сходинках і сходах без додаткової допомоги. Управляються за допомогою пульта.

5. Протипролежневі матраци.

У лежачих хворих сильно підвищується ризик утворення пролежнів, виразок і нагноєнь на шкірі. Крім дискомфорту і сильного болю, вони викликають серйозні ускладнення, аж до зараження крові. Протипролежневі матраци рівномірно розподіляють навантаження по всьому тілу, зменшують тертя шкіри і нормалізують кровообіг в місцях зіткнення тіла хворого з поверхнею.

В інтернет-медмагазині “Ортоп” представлені такі різновиди:

● Статичні – найпростіша конструкція з нерухомою поверхнею, що складається з декількох заповнених повітрям осередків. Рекомендується як для профілактики пролежнів повністю знерухомлених хворих, так і тих, хто частково рухливий.
● Ніздрюваті з компресором – тиск повітря в кожному осередку по черзі змінюється за допомогою компресора. Застосовуються в якості профілактики, а також для лікування пролежневої хвороби I і II стадії.

● Секційні з компресором – конструкція матраца включає в себе кілька балонів з повітрям, тиск в яких змінюється за допомогою компресора. Рекомендуються для пацієнтів з найбільш важкою формою пролежневої хвороби, а також її профілактики.

6. Тренажери для реабілітації.

Пристрої для відновлення фізичної активності, а також відновлення рухливості верхніх і нижніх кінцівок. Тренажери нормалізують кровообіг в уражених частинах тіла, зміцнюють тонус м’язів і усувають м’язові спазми.

Рекомендуються при переломах, ДЦП, хворобі Паркінсона, інсультах, операціях на суглобах, хронічних захворюваннях суглобів і м’язів, необхідності дотримуватися постільного режиму тривалий час.

7. Милиці, тростини і ходунки.

Пристосування призначені для полегшення пересування людей з порушеною координацією, ослабленими м’язами ніг і спини, а також – при травмах (хребта, нижніх кінцівок і т.д.).

У каталозі інтернет-магазину представлені такі групи товарів:

● милиці – підлокітні і пахові;
● тростини – стаціонарні, телескопічні з регулюванням висоти, квадроподи;
● ходунки – крокуючі, некрокуючі, універсальні, роллатори.

8. Санітарні пристосування.

Аксесуари для більш зручного здійснення туалету і гігієнічних процедур: насадки на унітаз, туалетний стілець, сидіння, стілець і лава для душа та ванної, підгузники і пелюшки для дорослих, поручні.

Щоб купити потрібний товар, виберіть його на сайті інтернет-медмагазину «Ортоп» і оформте замовлення. Ми в найкоротший термін доставимо його в будь-який населений пункт України. Щоб не помилитися з вибором, ви можете скористатися безкоштовною консультацією наших фахівців з медосвітою.

З турботою про вас – команда “Ортоп”.

*на правах реклами