«Ми дотуємо прибуткове підприємство, яким неефективно управляють», — Іван Сухарьков про КП «Черкасиводоканал» (ВІДЕО)

в Відео Економіка Новини

Прибуткові комунальні підприємства не повинні дотуватися з міського бюджету, вважає депутат Черкаської міської ради від ВО «Черкащани» Іван Сухарьков. Ці кошти, на його думку, можна використати ефективніше — на дитячі садочки, школи і т. д. Таку думку він висловив в студії «ВиЧЕрпно».

Також міська рада повинна слідкувати, щоб тарифи, які впроваджують КП, були економічно обґрунтованими.

- Це стосується і Служби чистоти, і теплокомуненерго і водоканалу. Зокрема, за останній період водоканал підвищив тариф на 30 % і ввів абонплату. І в той же час директор КП «Черкасиводоканал» просить фінансову підтримку для підприємства. А перевірка Держаудитслужби зафіксувала у них порушень на 144 мільйони гривень, з них 76 мільйонів — це той прибуток, який підприємство могло б отримати. Виходить, що ми дотуємо прибуткове підприємство, яким неефективно управляють. Тому депутатський корпус повинен включатися, дивитися, і якщо є неефективний менеджер, то прибирати його. Якщо робота неправильно налагоджена, то потрібно допомагати і в деяких ситуаціях надавати фінансову підтримку, наприклад, коли стався аварійний порив, — висловив своє бачення Іван Сухарьков.

Загалом же ситуацію по кожному комунальному підприємству потрібно вирішувати системно, роботи проводити капітальні, зокрема, із заміни мереж — як теплокомуненерго, так і водоканалу.

Детальніше про це та багато іншого дивіться у нашому відео:

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Відео
Голова партії «Слуга народу» озвучив імовірного кандидата на довибори по 197 округу (ВІДЕО)
Відео
«Невідоме про відомих»: голова Черкаської ОДА Олександр Скічко (ВІДЕО)
Відео
«Невідоме про відомих»: автогонщик Андрій Яроменко (ВІДЕО)