«Ми готові виїжджати до всіх підприємців і допомагати їм», — Дмитро Кухарчук (ВІДЕО)

в Відео Економіка Новини
0 Коментарів
besplatka_728_90_ukr

«Національний корпус» Черкащини готовий надавати допомогу підприємцям міста Черкаси, у яких виникнуть проблеми із правоохоронними органами через рішення виконкому, яким було дозволено низці підприємств працювати у період карантину.  Таку заяву зробив очільник обласного осередку ПП «Національний корпус» Дмитро Кухарчук у студії «ВиЧЕрпно». 

- Ми будемо відстоювати їхнє право на працю, яке гарантоване Конституцією України. І обмежити це право можна було б, якби Кабмін ввів надзвичайний стан, але його наразі в Україні немає, — відзначив Дмитро Кухарчук.

У будь-якому разі, наголошує нацкорпусівець, навіть якщо правоохоронці накладуть штраф, то все можна буде вирішити у судовому порядку.

Детальніше про це та багато іншого дивіться у нашому відео:

Нагадаємо, 1 травня виконком Черкаської міської ради значно пом’якшив карантинні обмеження для роботи підприємців попри те, що Кабмін анонсував такі заходи з 11 травня. Такі дії очільника Черкас засудив Президент України Володимир Зеленський, міністр охорони здоров’я Максим Степанов, а міністр МВС Арсен Аваков пообіцяв, що реакція буде відповідною. За цим фактом уже відкрито кримінальне провадження. Міський голова Анатолій Бондаренко і його заступник Ігор Волошин отримали повістки від поліції. Регіональна комісія ТЕБ та НС рекомендувала скасувати рішення Черкаського МВК щодо послаблення карантинних обмежень. А згодом Черкаська ОДА спрямувала позов до суду щодо незаконності рішення міськвиконкому про пом’якшення карантину.

 

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Відео
«Невідоме про відомих»: призерка Чемпіонату України з автокросу Таня Яроменко (ВІДЕО)
Відео
«Невідоме про відомих»: тренерка баскетбольної групи підтримки «Golden Ladies» Ірина Євченко (ВІДЕО)
Відео
«Зараз я справляюся», — Сергій Рубан розповів, чи збирається і надалі керувати міським осередком ЄС (ВІДЕО)