Ми максимально викладаємось задля того, щоб показувати достойні результати, – Віталій Логінов

Ми максимально викладаємось задля того, щоб показувати достойні результати, – Віталій Логінов
в Новини, Спорт

Щойно у прес-центрі інформаційного видання «ВиЧерпно» для преставників ЗМІ відбувся брифінг Федерації хокею на траві в Черкаській області, на якому розповідали про історію заснування цього виду спорту в Черкасах, досягнення Федерації та обговорювали плани і перспективи розвитку спорту у місті.

Віце-президент Федерації хокею на траві Черкаської області Віталій Логінов зазначив, що хокей на траві – це олімпійський вид спорту. Федерація хокею на траві в Черкаській області почала працювати з 2007 року.

– Наш вид спорту – це один з ігрових командних видів спорту, який має статус непрофесійного. Хокей на траві в Україні представлений у вищій лізі 8 клубами, тож конкуренція на сьогоднішній день достатньо висока. Нам тренуватися важко, адже свого поля в Черкасах ми не маємо, тому всі виїзди ми проводимо у Вінниці. Але все ж таки певні результати ми маємо – за підсумками 2004 року наша команда потрапила в номінацію кращих команд міста. Сьогодні ми максимально викладаємось задля того, щоб показувати достойні результати, – зауважив тренер збірної Черкаської області з хокею на траві Анатолій Бухольський.

Віталій Логінов додав, що в цьому році наша збірна привезла бронзу з Чемпіонату України по хокею на траві вищої ліги, а також Черкаси зайняли 4 місце на  Чемпіонаті України по хокею на траві серед дітей.

– Насправді ми хочемо звернутися до політиків і до влади міста, щоб нагадати про те, що ми є. Фактично кожного року для області та для міста ми виборюємо певні нагороди. Але, на жаль, не завжди про це говоримо. Ми дуже хочемо розвиватися і тренуватися на нормальному полі. Ми розуміємо, що зараз не найкращі часи у нашій державі, але все ж таки потрібно відзначати наших спортсменів і просто казати їм «дякую», – наголосив Віталій Логінов.

2

Також віце-президент Федерації повідомив, що наступного тижня   представників Федерації запросили до міської ради, щоб вручити нагороди за призові місця у змаганнях. А наступного четверга в Черкаській ОДА відбудеться засідання  всіх керівників Федерацій спорту для того, щоб обговорити нагальні питання спорту.

За словами Віталія Логінова, також з міською владою вже є певна домовленість про те, що на День Незалежності хокей на траві як вид спорту буде презентований на полі.