Ми маємо шукати варіанти співпраці та можливості обміну досвідом між нашими країнами, – пан Кирило Камишев

в Економіка, Новини

Економічну співпрацю Черкаської області із Білоруською Республікою обговорювали сьогодні у  Черкаській ОДА. Задля цього на Черкащину із офіційною поїздкою прибув працівник торгівельно-економічної місії Посольства Республіки Білорусь в Україні пан Кирило Камишев.

– Ми зацікавлені в тісній співпраці із Білоруссю та у відкритості шляхів, адже близько 70 підприємств нашої держави експортує білоруську продукцію. В Черкаській області майже 2500 тисячі фермерів, які не можуть собі дозволити дорогу європейську техніку, тому розумне поєднання ціни та якості для нас – це продукція Республіки Білорусь. Ми також зацікавлені і в інвестиціях, наприклад, це можуть бути центри з сервісного обслуговування сільгосптехніки, авторизовані центри по запчастинам тощо, – повідомив заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Сас.

Пан Кирило Камишев натомість зазначив, що основною позицією уряду Республіки Білорусь є максимальне використання того потенціалу, який є в країні на сьогодні.

qBfqRi6XBuE

– Я вважаю, що ми маємо шукати варіанти співпраці та можливості обміну досвідом між нашими країнами. Зараз у нас відбувається модернізація деревооброблювальної галузі. Також з 2005 року в нашій країні дуже активно розвивається енергоефективна галузь. Ми вимушені максимально задіювати можливості наших джерел, – зауважив пан Кирило Камишев.

Юрій Сас не оминув увагою і питання стану доріг в області.

– Ви мабуть звернули увагу на стан наших доріг. Вони залишають бажати кращого. Це для нас болюча проблема, адже в нас великий дефіцит сировини, яка потрібна для ремонту доріг – це асфальт, бітум. Сьогодні це саме та сфера, куди необхідно вкладати значні інвестиції та впроваджувати сучасні технології, і це, в свою чергу, дасть позитивні результати,  – сказав Юрій Сас.

Після зустрічі пан Камишев збирається відвідати Черкаську торгово-промислову палату, де зустрінеться із представниками провідних підприємств Черкащини.