«Ми не можемо чекати два роки»: жіночий кризовий центр потребує підтримки

в Благодійність Новини Суспільство
0 Коментарів
besplatka_728_90_ukr

Переїзд кризового жіночого центру в нове приміщення на вул. Кобзарській, 1 планується 30-31 березня. 7 квітня – останній термін. Проте зараз керівник центру Ольга Волкова вирішує питання освітлення та ремонту приміщення, адже наразі там навіть сантехніки немає.

Ольга Волкова розповіла, поки що планується підготувати 20 ліжкомісць. Оскільки кризовий центр не має можливості забезпечити проживання більше жінок через брак фінансування. Проте вона сподівається, що до вересня цього року кризовий жіночий центр зможе прийняти і 50 жінок:

- Зараз у нас одна жінка живе. На днях до нас заселяться ще дві жінки, одна з яких вагітна. Просяться заселитися ще 4 особи. Але на них у нас немає місця. Тому плануємо прийняти усіх бажаючих уже в нове приміщення.

Черкаська міська влада виділила 400 тис. грн на проектно-кошторисну документацію. Крім того, у ПСЕРі закладені 4 млн грн для ремонту та розвитку кризового жіночого центру протягом наступних двох років.

- Ми дуже розраховуємо на підтримку місцевого бюджету, але ми не можемо чекати два роки. Нам зараз треба заїжджати. Тому поки що будемо робити все своїми силами, — сказала керівниця центру.

Кошти потрібні і на ремонт приміщення, і на харчування жінок, які там будуть перебувати на тимчасовому утриманні, і на придбання меблів. Крім того, потрібні соціальні працівники і комендант, яким також потрібно платити заробітну плату.

Очільниця дитячого відділення ЧОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Тамара Борисова розповіла, що за фінансовою допомогою представники кризового центру звертатимуться до депутатів Черкаської обласної ради, Черкаської облдержадміністрації, до бізнесменів міста. Зокрема, кризовий центр заручився підтримкою відомого підприємця Світлани Трофімової, яка пообіцяла допомогти у зборі коштів.

Також працівники кризового центру збиратимуть кошти на ремонт приміщення власними силами та силами волонтерів. Згодом від активістів жіночого кризового центру планується відкриття соціального магазину стокового одягу відомих брендів, іграшок, весь дохід якого йтиме на утримування жіночого центру. Цей магазин відкриється у ТРЦ «DEPO’t center». Також задля цієї мети планується виробництво біжутерії та інших речей жінками, які утримуються у кризовому центрі.

Жінки розповіли, щоб створити кризовий жіночий центр, який зараз функціонує за адресою вул. Лісова просіка, збирали необхідні речі як то кажуть «з миру по нитці». Постільну білизну, подушки, рушники, посуд, одяг, взуття та інше працівники центру приносили з власних домівок та просили друзів про допомогу.

Тому зараз представники кризового центру просять допомоги для старту. Щоб вони змогли зробити відповідні умови для проживання у новому приміщенні кризових жінок.

- Ми маємо власні плани розвитку утримання кризового центру і не збираємось бути тягарем міської та обласної влади, — запевнила Тамара Борисова.

Усім бажаючим допомогти жіночому кризовому центру можна звертатися до Тамари Борисової за тел.: 80683111511

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Благодійність
Допомогу від благодійників отримав молодий чоловік, який травмував хребет під час пірнання
Благодійність
Благодійний фонд «Деликат» передав кошти пенсіонерам і тяжкохворим черкащанам
Благодійність
Важкі хвороби і бідність: черкащани звертаються по допомогу до благодійного фонду «Деликат» (ФОТО)