Ми не прийшли робити собі кар’єру в Збройних Силах України, ми прийшли воювати! – “Правий сектор”

в Неоголошена війна, Новини

Сьогодні відбулась спільна прес-конференція за участю активістів громадських організацій та формувань, під час якої обговорювали масову появу кримінальних та лже-організацій, що декларують громадську активність, насправді намагаючись лише нажитись на темі АТО.

– На жаль, останнім часом в нашій країні дуже багато робиться для дискредитації добровольчого руху, намагаються зробити все, щоб внести якійсь розкол і щоб українське суспільство повністю розчарувалося у нинішній владі. Саме тому у нас з’явилась ідея організувати спільну прес-конференцію громадських активістів, які б розставили всі крапки над «і». Найбільше пліток розпускають про представників «Правого Сектору» у м. Сміла. Нібито вони із бойовою зброєю ходять містом та їздять громадським транспортом. Нам це набридло і відтепер мовчати ми не будемо, – зазначив член центрального проводу організації «Правий Сектор» Андрій Бондаренко.

Андрій Бондаренко закликав присутніх ознайомитися і надати свої пропозиції та зауваження до Законопроекту України «Про добровольчий український корпус», який є у вільному доступі на офіційному ресурсі «Правого сектору». Якщо цей закон буде прийнятий, український корпус об’єднає усі добровольчі рухи в Україні і допоможе іншим структурам виконувати свої функції.

– Нам потрібно подбати про свою державу, щоб вороги не скористалися розбратом. Сьогодні неформалізовані стосунки з державою, на жаль,  існують тільки у добровольчого українського фронту, – сказав речник організації «Правий Сектор» Андрій Шараскін.

 – Ми не прийшли робити собі кар’єру в Збройних Силах України, ми прийшли воювати! Ми хочемо перемогти у війні і захистити власну державу. Війна закінчиться і далі ми всі будемо займатися тим, чим займалися раніше, – наголосив член центрального проводу організації «Правий Сектор» Андрій Бондаренко.