«Ми підготували для Міносвіти ряд пропозицій до наступної вступної кампанії» – В.о. ректора ЧДТУ Олег Григор

«Ми підготували для Міносвіти ряд пропозицій до наступної вступної кампанії» – В.о. ректора ЧДТУ Олег Григор
в Новини

За словами відповідального секретаря приймальної комісії ЧДТУ Віктора Демиденка, цьогорічна вступна кампанія принесла ЧДТУ більше 1800 нових студентів: 412 – першокурсників, 413 – вступників за скороченими програмами навчання, 965 – магістрів та спеціалістів та близько 30 аспірантів – майбутніх докторів філософії різних галузей знань.

– Це більше, ніж торік – і, так само, більше студентів навчатиметься за рахунок бюджету: у цьому році їх аж 1200, – констатував Віктор Демиденко. – Пріоритети держави прослідковуються як на рівні країни, так і на рівні конкретного вишу: це економічна, будівельна, електротехнічна та машинобудівна галузі, які отримали найбільше місць державного замовлення.

В.о. ректора ЧДТУ Олег Григор розповів, що ЧДТУ пропонуватиме Міністерству освіти та науки розвести у часі прийом заяв на 1 курс та на ступінь магістра.

– По можливості, ці терміни необхідно уніфікувати у масштабах країни – сьогодні кожен ВНЗ встановлює власні строки, що незручно як для абітурієнтів, так і для самих ВНЗ. Важливо запровадити також окремі умови вступу – для вступу на бакалаврат та у магістратуру – це також було би однаково зручно і для ВНЗ, і для їх абітурієнтів. Нарешті, ми рекомендуватимемо Міністерству поширити цьогорічне нововведення – систему електронної подачі документів – і для вступників на рівень магістра також, – сказав Олег Григор.