Ми плануємо створити у Черкасах багатофункціональний спортивний комплекс, – Анастасія Чубіна (ВІДЕО)

Ми плануємо створити у Черкасах багатофункціональний спортивний комплекс, – Анастасія Чубіна (ВІДЕО)
в Відео, Новини, Спорт

У Черкасах планують створити багатофункціональний спортивний комплекс у приміщенні колишньої тютюнової фабрики. Таку ініціативу підтримують спортивні школи та федерації міста, повідомила в студії “ВиЧЕрпно” заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна.

За її інформацією в Програмі соціально-економічного розвитку на цей рік закладено кошти на розробку проєктно-кошториcної документації.

– Сподіваюся, на наступний рік ми зможемо подати цей проєкт або ж на програму “магніт” від президента (державний проект зі створення в кожній області об’єкта спортивної інфраструктури, присвяченого видатному сучасному спортсмену чи спортсменам з цього регіону. Робоча назва проєкту «Україна – чемпіон!» – ред.), або ж на “Велике будівництво”. Це гарна іміджева річ, яку потрібно зробити й забезпечити належні умови для тренування нашим спортсменам, – розповіла Анастасія Чубіна.

Гарантій, що цей проєкт, як і багато інших в місті, не залишиться лише на папері – немає, відзначає чиновниця. Проте вони рішуче налаштовані знайти фінансування для його повної реалізації.

– Ми подаємо ці проєкти на всі можливі програми фінансування, – додає пані Чубіна. – Зрозуміло, що для бюджета міста зробити за один рік такий проєкт буде важко. Але, залучаючи кошти з інших ресурсів, я, думаю, це можливо.

Також заступниця міського голови нагадала, що черкаський виконком збільшив кількість спортсменів, які отримуватимуть стипендію міського голови за свої досягнення, до 75.

Детальніше про це та багато іншого дивіться у нашому відео: