“Ми разом будемо формувати нові європейські цінності”: Роман Сущенко про команду ЄС на Черкащині (ВІДЕО)

“Ми разом будемо формувати нові європейські цінності”: Роман Сущенко про команду ЄС на Черкащині (ВІДЕО)
в Відео, Новини, Політика

Кандидат у депутати до Черкаської обласної ради Роман Сущенко у студії “ВиЧЕрпно” розповів про те, чому вирішив піти в політику та обрав саме “ЄС”, чи освоївся бранець Кремля в ролі політика, чи задоволений командою, з якою іде до Черкаської обласної ради тощо. 

Романа Сущенка неодноразово запитували, чому він вирішив йти в політику від партії “Європейська Солідарність”, на що він впевнено зауважував, що вибір партії відповідає його ідеалам. За словами Сущенка, наразі його ідеологічні переконання та пріоритети зовсім не змінились.

Сущенко йде першим номером до Черкаської обласної ради від «ЄС» і веде за собою команду, яка цілком відповідає його прагненням та ідеалам.

“У нас справжня європейська команда, яка поділяє цінності політичної сили і це люди різних професій, віку і статі. З ними мені по дорозі, ми разом будемо формувати нові європейські цінності і боротися за кожного нашого однодумця і за всіх черкащан”, – зазначив Роман Сущенко. 

В обласну раду бранець Кремля йде задля того, аби допомогти реалізувати ті зміни, на які давно очікують черкащани, та здобути новий досвід:

“Для того, щоби розуміти як працюють механізми в загальнонаціональному масштабі, треба починати з регіонального рівня. Цей досвід, який я збираюсь отримати в обласній раді, дозволить мені зрозуміти як це працює в регіонах, щоб далі впроваджувати на державному рівні”.

Детальніше дивіться у відео:

*політична агітація