Вчора черкаський стадіон приймав не лише фанів футболу, але й поціновувачів фанку та якісного року.

Два видатні гурти – «БУМБОКС» та «PIANOБОЙ» дали спільний концерт на підтримку збірних команд України з футболу й команди майстрів “Черкаський Дніпро”.

Розігрів черкаських фанів «PIANOБОЙ». У Черкасах вони раніше не були, але не зважаючи на те, публіка приймала їх дуже гостинно та не шкодувала своїх емоцій на їхню адресу. Всіх “качало”. Особливо бурні оплески гурт отримав під час виконання пісні “Родина”, яка зачепила за серце кожного та полюбилася тисячам українців.

“БУМБОКС” порадували черкасців своїми уже давно улюбленими всіма піснями “Вахтерам” та “Квіти у волоссі“. Родзинкою  стала пісня “Люди”, яку за словами лідера гурту Андрія Хливнюка, вони виконали вперше.

“Люди ми тільки тоді, як дуже сильно любимо. Тільки коли любимо ми, можемо зватись людьми!”, – співає Хливнюк.

07

08

Після закінчення концерту, на великих екранах, які були встановлені на спеціальній сцені, вболівальники спостерігали пряму трансляцію матчу кваліфікаційного турніру «УЄФА ЄВРО 2016 у Франції» між національними збірними командами Македонії та України. Ми здолали суперника з рахунком 2:0. На 59-й хвилині матчу рахунок на користь українців відкрив Євген Селезньов, а на 86-й хвилині у ворота македонців забив гол Артем Кравець.

151009204341_macedonia_ukraine_640x360_afp_nocredit

Дійсно, ми підтвердили те, що зібрали найбільшу фан-зону. Адже вона вміщувала 15 000 глядачів. Отож,  лише спільними зусиллями та підтримкою не лише нашої команди, але й одне одного, ми прийшли до перемоги!