Міністр освіти та науки Сергій Квіт висловив свою думку про екс-ректора ЧНУ А. Кузьмінського

в Новини, Освіта і наука

Сьогодні з одноденною робочою поїздкою у Черкаси завітав Міністр освіти та науки України Сергій Квіт.

Під час прес-конференції, що відбулась у конференц-залі ЧНУ Міністр спростував інформацію щодо об’єднання Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького і Черкаського державного технологічного університету.

– Ніяких запитів щодо об’єднання цих двох університетів на сьогодні немає. У цьому питанні має бути професійна логіка, – зазначив Сергій Квіт.

Виникли питання у журналістів і щодо ставлення Міністра до виборів ректора, які незабаром мають відбутися в ЧНУ та його думки про кандидатів на посаду ректора.

– Я особисто не знайомий з усіма кандидатами на посаду ректора, тому конкретних вражень озвучити не можу. Але маю свою позицію щодо екс-ректора Анатолія Кузьмінського. На мою думку, ця людина не може бути ректором. Ще у 2005-2006 роках я відвудував Черкаський Національний і гарно пам’ятаю ті розмови про Кузьмінського і чому він був вимушений піти з посади. Тому у мене негативне враження. Я думаю, що ця людина не планує займатися університетом, а планує займатися політикою і смикати університет у своїх цілях. Це не в інтересах університету, саме тому кандидатура Анатолія Кузьмінського на посаду ректора ЧНУ не розглядається, – повідомив Міністр.