Міністр соцполітики хоче, щоб діяльність голів ОДА та РДА оцінювали по якості надання субсидій

Міністр соцполітики хоче, щоб діяльність голів ОДА та РДА оцінювали по якості надання субсидій
в Новини

Про це заявив Міністр Павло Розенко під час засідання колегії Міністерства соціальної політики України, інформує його перс-служба.

„Наше завдання – забезпечити додержання принципу соціальної справедливості в цьому питанні, – акцентував Міністр. – Держава зобов’язана допомогти людям, рівень доходів яких не дає їм змоги самотужки заплатити за комунальні послуги. Сама ж програма надання субсидій потребує певного коригування”.

У квітні цього року за призначенням житлової субсидії звернулися 1 млн. 136,8 тис. сімей. Середній розмір субсидії по країні становив 335 грн. проти 71,6 грн. минулого року.

За місяць роботи нового формату призначення субсидій виявлено певні проблеми стосовно оперативності обміну інформацією з Державною фіскальною службою і житлово-комунальними організаціями. Ще одне проблемне питання – заповнення декларацій з помилками. Проаналізувавши виявлені „вузькі місця”, Міністерство соцполітики розробить і внесе на розгляд Уряду зміни до порядку заповнення і подання документів для призначення субсидій.

„З 1 жовтня ми очікуємо як мінімум на ще один мільйон звернень громадян, – сказав Павло Розенко. – І я буду наполягати на тому, що якісне функціонування системи надання субсидій повинно стати одним з головних критеріїв оцінки діяльності голів обласних і районних державних адміністрацій”.

Довідково.

На Черкащині станом на 5 червня поточного року за новим порядком призначення субсидії звернулися майже 35 тисяч осіб, з них 10 тисячам громадян субсидію вже призначено.