Минулого року працевлаштувалося 24 тисячі черкащан

Минулого року працевлаштувалося 24 тисячі черкащан
в Новини

Протягом січня-вересня 2015 року в області працевлаштовано на нові робочі місця 7,8 тис. черкащан. На жаль, рівень зареєстрованого безробіття в цілому по області збільшився і становив на 1 січня 2016 року 3,3 % населення працездатного віку.

Регулювання ринку праці області здійснюється за допомогою Програми зайнятості населення Черкаської області. Минулого року за направленням центрів зайнятості працевлаштовано 23,9 тис. безробітних громадян (33 %).

Упродовж 2015 року активними заходами сприяння зайнятості було охоплено 49,3 тис. безробітних громадян, з них 8,7 тис. отримали  професійне навчання.

У громадських та інших роботах тимчасового характеру брали участь 16,6 тис. осіб. Питома вага осіб, які були залучені до громадських робіт, в цілому по області становила 23 % до чисельності безробітного населення.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцям єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 563  особи.

У 2015 році на курсах „Підприємництво та бізнес-планування” навчалось 599 осіб, які по закінченню навчання вже відкрили власну справу.

Департамент соціального захисту населення Черкаської області