Міський голова незаконно встановлює по місту гойдалки з емблемою заводу “ТЕМП”?

Міський голова незаконно встановлює по місту гойдалки з емблемою заводу “ТЕМП”?
в Новини, Політика

Нещодавно на території житлових будинків № 37, 43 та 45 по вулиці Котовського у місті Черкаси було встановлено ігрові елементи дитячого майданчику, виготовлені з металу. На гойдалках міститься емблема заводу – “ТЕМП”. З’ясувати чи встановлені вони по всім законодавчим нормам вимагає депутат міськради Володимир Халай.

Про це він сьогодні заявив на сесії Черкаської міськради.

– Всі пам’ятають, як міський голова Сергій Одарич розповідав, що встановлення дитячих майданчиків і парканчиків – це прямий або непрямий підкуп виборців. І буквально, два місяці назад (до виборів -ред.) він про це говорив. І от на днях,  об’їжджаючи свій округ, я з великим здивуванням побачив,  що по вулиці Котовсього біля будинків № 37, 43, 45 з’явилися гойдалки зі знаком заводу “Темп”. Встановлені вони там без ніякого погодження. Мешканці взагалі, кажуть, що їх ніхто і не запитував. Кажуть, приїхали люди і встановили, – говорить Володимир Халай.

За його словами, металеві елементи ігрового дитячого майданчику можливо встановлювати тільки після погодження відповідної проектної документації. Гойдалки повинні відповідати всім нормам ДСТУ. Інакше – такі встановлення загрожують безпеці дітей. Очевидно, це черговий підкуп виборців.

Депутат Халай своїм депутатським зверненням вимагає  від КП “Соснівський СУБ” та від Департаменту архітектури, містобудування та інспектування перевірити наявність доцільної документації на розміщення елементів дитячого ігрового майданчику на вищесказаній вулиці.

– До встановлення цих гойдалок, раніше біля будинків було все облаштовано для комфортного відпочинку мешканців. Але, звичайно, лишній піар для міського голови не завадить, – зауважує депутат.

Підтримали на сесії запит Халая 36 депутатів, 7 утрималось.halay1