Міський голова прокоментував скандальне засідання виконкому по забудові Митниці

Міський голова прокоментував скандальне засідання виконкому по забудові Митниці
в Новини

Засідання виконавчого комітету Черкаської міської ради, на якому ухвалили рішення про забудову набережної, не було таємним і про його проведення було повідомлено всім, у тому числі й секретарю міськради. На цьому наголошує міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

– Заяви про те, що певні посадові особи міської ради не знали про проведення виконкому, – це брехня. Засідання виконкому планувалося на 9.30 ранку. Однак виконком був перенесений, оскільки у мене був особистий прийом громадян. О 10 ранку Олександра Радуцького про перенесення виконкому на 12 годину поінформував мій заступник Сергій Гура, – прокоментував ситуацію “Про все” Анатолій Бондаренко.

Щодо теми самого засідання, то міський голова стверджує, що і тут на загал була донесена неточна інформація.

– Навколо рішення про забудову Митниці теж є певні  інсинуації.  Під час голосування за ці рішення було враховано позицію і мешканців, і громадських активістів, – говорить міський голова. – Мінімальна відстань до берегової лінії від найближчої забудови – 150 метрів. Там будуть збережені рекреаційні зони. Також замість частини багатоповерхівок планується будівництво багатофункціонального спорткомплексу. Ще замість частини багатоповерхівок буде багаторівнева підземна  парковка. Ті ж багатоповерхівки, які відповідають технічним вимогам, будуть побудовані.

Нагадаємо, вчора секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький звинуватив виконавчий комітет ЧМР у непрозорості. За словами секретаря міськради, про засідання не повідомили всіх членів виконкому. При цьому на виконком було винесено резонансне питання по забудові Митниці. У зв’язку з цим, Радуцький повідомив, що буде ініціювати відставку нинішнього складу виконавчого комітету. Своє обурення сьогоднішнім виконкомом також висловили і громадські активісти, і частина депутатів та партій.