Міського голову Черкас згадали в «темнику» «Слуг народу»

Міського голову Черкас згадали в "темнику" "Слуг народу"
besplatka_728_90_ukr

У «Слуги народу» з’явився «темник» для звітування про рік роботи напередодні місцевих виборів. Там прописані теми від скандалу з «корабельною сосною» до реакції на висловлювання міського голови Черкас. 

LB.ua отримав документ для внутрішнього партійного користування депутатів фракції «Слуга народу» — «Рекомендації народним депутатам для спілкування з виборцями в ході звітування за перший рік роботи в парламенті».

Зокрема, в документі прописано рекомендації, як пояснити виборцям ключові питання на місцевих виборах.

Згадується в «темнику» і міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, який, нагадаємо, конфліктує з президентом України Володимиром Зеленським після того, як до Постанови Кабміну послабив карантинні заходи в місті. Нині їх суперечка уже перейшла у судову площину.

Читайте також: Зеленський назвав Бондаренка бандитом (ВІДЕО)

На питання «Чому від партії «Слуга народу» немає реакції на випади міського голови Черкас А. Бондаренка?» запропонована така позиція: «Наші депутати дали однозначну і жорстку оцінку проголошенню «коронавірусних республік» у Черкасах і не лише».

Євгенія Кравчук, народний депутат, заступниця голови фракції, член Вищої ради партії «Слуга Народу»:

«Мер міста Черкаси Анатолій Бондаренко скасував карантин у своєму місті, відкрито виступив проти Володимира Зеленського, та ще й згадав у своєму палкому відеозверненні повстанців Холодного Яру, козаків і військовий корабель. Хоча раніше в пана Бондаренка були інші кумири – зокрема Йосип Сталін. А карантинні заходи він вважав занадто демократичними і закликав правоохоронців діяти жорсткіше».

First1

Можливо Вас зацікавить