Міському голові одного з райцентрів Черкащини оголошено про підозру (ОНОВЛЕНО)

Міському голові одного з райцентрів Черкащини оголошено про підозру (ОНОВЛЕНО)
в Новини

Міського голову підозрють в створенні перешкод у роботі депутатів ради та підробленні рішень сесії. Досудове розслідування у даному кримінальному провадженні здійснюють слідчі слідчого управління поліції Черкаської області.

Як повідомляє пресслужба СБУ, у жовтні 2018 року посадовець 3-ї категорії органів місцевого самоврядування скликав позачергову сесію. Лобіюючи власні інтереси, він повідомив лише частину депутатського складу.

Унаслідок чого на сесії були присутні лише 16 депутатів із обов’язкових 19, що зашкодило відсутнім депутатам проголосувати. За підсумками проведення сесії було прийнято рішення про визначення надавачем енергопослуг лише одне із підприємств області. Наразі стосовно цієї структури відкрито низку кримінальних проваджень за фактом розкрадання державних коштів.

За попередньою версією слідства, саме діяльність цього підрядника призводила до щорічних системних проблем із забезпеченням теплопостачання у Смілі.

94376359_705579833618509_9170161665549795328_n

Крім цього, з порушенням регламенту, на сесії було розглянуто низку питань щодо розподілу бюджетних коштів та земельних відносин. Під час слідчих дій встановлено, що посадовець підробив чимало підписів відсутніх депутатів на позачерговій сесії Смілянської міської ради, прийнявши рішення нібито одноголосно.

Наразі у межах кримінального провадження посадовцю повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 351 та ч. 1 ст. 366 КК України. Викриття правопорушника проводилося спільно з Нацполіцією під процесуальним керівництвом прокуратури Черкаської області.