#МістаГероїв: до річниці звільнення півночі України стартував проєкт про історії опору міст (ВІДЕО)

#МістаГероїв: до річниці звільнення півночі України стартував проєкт про історії опору міст (ВІДЕО)
в Новини

Від початку березня 2022 року понад 1000 населених пунктів звільнили впродовж місяця від окупантів. До річниці боїв за північ в Україні стартувала інформаційна кампанія, в якій розповідають про тих, хто рятував, захищав та відбудовує #МістаГероїв.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської ОВА.

Кампанія #МістаГероїв має на меті знайти й показати раніше невідомі історії опору, оборони, захисту, партизанщини або волонтерства, виявити нових народних героїв, яких має знати вся країна.

Адже звільнення півночі та стійкість України загалом були забезпечені завдяки багатьом звичайним людям, які допомагали Силам оборони та безпеки. Це – волонтери, журналісти, транспортники й багато інших, хто забезпечував оборонців, допомагав людям, викривав позиції окупанта, привертав увагу світу.

“Світ побачив, що росія значно слабше, ніж про неї думали. Мільйони людей – кожен і кожна так, як могли – показали окупанту, що Україна не покориться ворогу. У містах та селах дорослі та діти допомагали облаштовувати блокпости, плести маскувальні сітки та готували їжу для наших Сил оборони, допомагали Силам безпеки”, – зазначають в повідомленні.

#МістаГероїв: стартувала інформаційна кампанія до річниці звільнення півночі України