Мить доброти: вихованці «Теплого дому» отримали до Великодня смачний сюрприз

в Благодійність Новини Суспільство

Великоднє диво завітає і до вихованців «Теплого дому». Про це потурбувалися небайдужі до дитячих доль благодійники, які передали напередодні великого релігійного свята в Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації для дітей дарунки, щоб і вони відчули свято на смак.

UO0A1958

У цьому закладі перебувають діти віком від 3 до 18 років. У кожного — своя складна життєва історія, об’єднує їх те, що всі вони хочуть тепла і турботи, яких були позбавлені.

— Це не просто дитячий притулок, тут діти проходять повну реабілітацію — чи їх забрали з неблагополучних сімей, чи самі батьки відмовилися від них. Тут діти перебувають протягом 9 місяців. Зазвичай, якусь допомогу діткам передають на День Святого Миколая та на День захисту дітей. Тому напередодні такого великого свята наш фонд вирішив подарувати цим діткам мить доброти і щастя, — розповіла керівник проектів БФ «Деликат» Юлія Іщенко.

UO0A1914

У «Теплому домі» перебуває наразі 46 дітей. Кожен з них отримав по дві пасочки, цукерки, шоколадки, печиво, фрукти і сухофрукти. Все, що вони передали Центру, розповідає голова БФ «Деликат» Денис Буря, це те, про що в першу чергу просили самі діти, а їхні потреби передало керівництво «Теплого дому», з яким вони попередньо зв’язувалися.

UO0A1905

UO0A1916

— Наш фонд здебільшого займається допомогою пенсіонерам та людям, які зіткнулися з важкими хворобами. Але ось ми колективно вирішили, що ці дітки заслуговують на справжнє свято. І буквально за декілька днів ми все, що змогли, зібрали, — додав очільник фонду.

Дітки щиро зраділи такому сюрпризу. Дехто навіть зізнався, що стільки всього смачненького отримав вперше в житті. А на запитання, щоб вони хотіли ще, по-дитячому наївно відповіли — ще солоденького!

— Завдяки тому, що нам сьогодні передав благодійний фонд, діти в повній мірі зможуть відчути прийдешнє свято, постараємося їм створити сімейну атмосферу, — ділиться педагог-організаторЧеркаського обласного центру соціально-психологічної реабілітації для дітей «Теплий дім»Руслана Галич. — Позавчора, наприклад, ми провели для дітей великодній ярмарок, на якому дітки навіть змогли заробити. Ми хотіли їм показати, що вони можуть виготовити щось власними руками, продати і заробити гроші. Дехто поклав гроші у конвертик, а дехто витратив на смачненьке. А от 10 квітня у нас буде концерт для наших підопічних.

UO0A1926

До відома:

У 1997 році з метою надання допомоги дітям, які опинились в складних життєвих обставинах, в області був створений Черкаський обласний притулок для дітей. За 16 років існування в закладі отримали соціальний захист майже 7 тис. дітей віком від 3 до 18 років.

У вересні 2012 року на базі обласного притулку для дітей створено  комунальний заклад «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Черкаської обласної ради. Серед жителів області центр відомий як установа, яка має назву  «Теплий дім».

Можливо Вас зацікавить

Благодійність
Допомогу від благодійників отримав молодий чоловік, який травмував хребет під час пірнання
Благодійність
Благодійний фонд «Деликат» передав кошти пенсіонерам і тяжкохворим черкащанам
Благодійність
Важкі хвороби і бідність: черкащани звертаються по допомогу до благодійного фонду «Деликат» (ФОТО)