Миття овочів та фруктів, купання домашніх тварин, миття ніг… Як містяни користуються питними фонтанчиками

Миття овочів та фруктів, купання домашніх тварин, миття ніг… Як містяни користуються питними фонтанчиками
в Новини

Нещодавно в місті було встановлено 17 питних фонтанчиків. На їх придбання та встановлення з міського бюджету витрачено 380 тис грн. З проханням їх збереження КП «Черкасиводоканал» неодноразово зверталося до черкащан. Підприємство пропонує підбити підсумки поводження із питними фонтанчиками містянами.

Миття овочів та фруктів, особистих речей, дитячих іграшок, купання домашніх тварин, миття ніг, рук тощо. Крім таких випадків використання зафіксовано й вандальне поводження, а саме: відірвані краники (БК «Дружби народів»), пошкодження корпусу (парк «Сосновий Бір»), облиття фарбою (Алея Путейка) та ін.

А найганебніший випадок – підпал питного фонтанчика на території річкового вокзалу. Коли? Як? Навіщо? Може вирішили, що це непоганий мангал, в якому вийде чудовий шашлик?! – сушать голову у “Черкасиводоканалі”.

DSCF3919

КП “Черкасиводоканал” звертається до черкащан використовувати питні фонтанчики за призначенням. Вони встановлені за кошти громади, за кошти платників податків:

“Не будьте байдужими, робіть зауваження тим, хто неохайно користується ними, чи має намір пошкодити їх. Звертайтеся до поліції ( за номером тел. 102), якщо бачите відверті хуліганські дії, які шкодять цим спорудам. У разі виявлення несправності звертайтеся до центральної диспетчерської служби нашого підприємства за тел. 37-35-33.

Європейське обличчя нашого міста в ваших руках. В руках мешканців і гостей міста. Почніть з себе і не будьте байдужими до того, що навколо вас відбувається”.

За інформацією КП «Черкасиводоканал»