У залізничне сполучення між станціями ім. Гребінки та Золотоноша-І, яке було скасоване через ремонт мосту з 22 жовтня до 5 грудня, внесли зміни, повідомляє “Золотоноша.City”.
Керівництво АТ «Укрзалізниця» забезпечило сполучення між цими станціями.
Відправлення із Гребінки тричі на день: о 04.08; 13.40; 20.31.
Відправлення із Золотоноші: о 08.57; 17.55; 22.36.
Варто звернути увагу, що приміський дизель-потяг курсує не щоденно.


Читайте також: У центрі Черкас сталася автотроща