Міжрегіональний молодіжний форум “Молодь для України”

в Новини

Ти молодий активиний і хочеш брати активну участь у житті країни?

Тоді не пропусти можливість провести час в колі таких як ти та напрацьовати план дій на локальному рівні для активної молодої людини в умовах викликів сьогодення. По приїзді додому ти матимеш уявлення, що потрібно робити, та як саме проявити активність у своєму населеному пункті.

Про це інформує Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр.

Де?
В заміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Зоряний», розташованому в селі Потоки Кременчуцького району.

Захід планує зібрати найбільш прогресивну молодь з усіх куточків України. У цьому році в роботі форуму візьмуть участь 200 чоловік.

Коли?
5-7 червня 2015 року

Дедлайн подачі заявки:
20 травня

Витрати:
Учасники форуму забезпечуються послугами з проживання та харчування, роздатковим матеріалом та брендованою футболкою. Оплата проїзду до Кременчука та у зворотному напрямку – за рахунок учасника.

Хто запрошується?
Активісти учнівського та студентського самоврядування, лідери громадських організацій та ініціативних груп, активісти з числа вимушених переселенців із Луганської та Донецької областей. Молоді люди, які мають бажання змінювати Україну на краще та здатні запропонувати чіткий план дій для цього!

Головна мета Форуму – надати можливість молоді брати активну участь у житті власної країни.

Питання, що ставляться перед учасниками форуму, є найбільш актуальними та болючими на сьогодні в молодіжному середовищі, але не завжди державні структури та навчальні заклади бачать реальні та найбільш прийнятні шляхи їх вирішення. Тому, консолідація молоді в рамках міжрегіонального форуму на даний час необхідна, як ніколи, бо хто, як не молодь, може вирішити свої проблеми, або хоча б зробити крок на шляху до цього.

На сьогодні ситуація в Україні дає поштовх багатьом молодим людям діяти активно, оперативно та вирішувати питання, які навіть не притаманні для молодої людини. По приїзді додому кожен учасник матиме уявлення, що потрібно робити, та як саме він може проявити активність у своєму населеному пункті.

Протягом трьох днів молодіжні лідери зможуть змістовно та продуктивно попрацювати в шістьох комітетах, взяти участь у дискусіях та майстер-класах, обговорити проблеми та інші актуальні питання сьогодення, обмінятися досвідом. Крім того, заплановано проведення вуличної Ярмарки громадських організацій та ініціативних груп, у рамках якої пройде презентація роботи громадських об’єднань. Планується, що саме ця частина заходу стане платформою для обміну найкращими ініціативами та проектами між учасниками Форуму. Організаторами заплановані цікаві майстер-класи та спортивно-розважальні заходи.

Організатори форуму: управління у справах сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді за фінансової підтримки Фонду Народонаселення ООН в Україні.

Тематика роботи комітетів Міжрегіонального молодіжного форуму «Молодь для України»:

• Роль молоді у євроінтеграційних процесах;
• Побудова громадянського суспільства в умовах виклику сьогодення;
• Охорона здоров’я та здоровий спосіб життя молоді;
• Розвиток духовності, моралі та національно-патріотичне виховання молоді;
• Різні аспекти соціально-психологічної адаптації вимушених переселенців: психологічна допомога, сприяння зайнятості, освітні ініціативи, адаптація в новій громаді;
• Роль діалогу в сучасному українському суспільстві: діалог органів місцевого самоврядування з молодіжними організаціями та діалог громади з владою на різних рівнях.

Анкета подачі заявки тут: Анкета форуму 2015

Заявки приймаються на електронну пошту: mmf_2015@ukr.net.

Результати відбору учасників Міжрегіонального молодіжного форуму «Молодь для України» стануть відомі 24 травня 2015 року, кожного учасника буде повідомлено особисто та список учасників буде опубліковано на сайті www.molod.org.ua.

Контакти:
Сайт: www.molod.org.ua
Соціальні мережі: vk.com/mmf_2015

Контактні особи:
Світлана Пищита – голова Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій, моб. 067-496-19-08.
Юлія Суперека, відповідальна за роботу з учасниками Форуму, тел.(05366)3-51-06,
факс (0536)74-17-01,068-781-27-45.