Мкртчян прокоментував наміри колеги по фракції балотуватися по 197-му округу (ВІДЕО)

Мкртчян прокоментував наміри колеги по фракції балотуватися по 197-му округу (ВІДЕО)
в Відео, Новини, Політика

Партійного рішення з приводу того, щоб висувати Сергія Дудку як кандидата на довибори по 197-му виборчому округу наразі немає. Про це у студії “ВиЧЕрпно” заявив керівник фракції “Слуга народу” у Черкаській міській раді Араік Мкртчян.

Відзначимо, раніше голова партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко заявляв, що своїм кандидатом на позачергових парламентських виборах вони бачать міського голову Золотоноші Віталія Войцехівського. Тим часом на окрузі почали з’являтися борди і депутата Черкаської міської ради від “слуг” Сергія Дудки. У коментарі журналістам видання “ВиЧЕрпно” політик не підтвердив і не спростував наміри йти на вибори цієї осені.

– Мабуть, у нього були такі думки (балотуватися – ред.), проте він мені сказав, що нікуди не йде наразі. А що буде завтра, я не знаю. Партійного рішення такого немає. Якщо ж він вирішить іти по цьому округу, то в будь-якому разі повинен узгоджувати з партією, – наголосив Араік Рафікович.

У випадку, якщо Сергій Дудка вирішить балотуватися від іншої політичної сили, то повинен буде скласти депутатський мандат, вважає Араік Мкртчян:

“У нас є партійна дисципліна. Якщо він вирішить іти від іншої партії, то має скласти мандат депутата, вийти з партії і тоді може йти куди хоче. У нас вільна країна”.

Детальніше про це та багато іншого дивіться у нашому відео: