Мокрокалигірська ОТГ забезпечила землею усіх своїх учасників АТО

Мокрокалигірська ОТГ забезпечила землею усіх своїх учасників АТО
в Новини

Наразі документи на передачу в оренду 67  АТОвцям громади земельних наділів по 2 гектари вже проходять погодження, інформує пресслужба Мокрокалигірської ОТГ.

Як зазначила голова Мокрокалигірської ОТГ Вікторія Пипа, у вирішенні питання виділення землі учасникам АТО, громаді вдалося віднайти частину земель у своєму резерві  та провести успішні перемовини зі своїм  орендарем –   фермерським господарством «Мрія», що поступилося землею для воїнів АТО.

Оскільки землі за межами населених пунктів, передані громаді Держгеокадастром, виявилися у оренді, наразі громада проводить земельну інвентаризацію у кожному селі, що увійшло до її складу – аби виявити вільні земельні ділянки та з’ясувати, чи всі  землі мають законних орендарів. І – у перспективі – забезпечити земельними ділянками тих її мешканців, які цього потребують.

Уже сьогодні громада виготовила документацію на 5 своїх ставків, які планує передати в оренду найближчим часом.  Як повідомила начальник відділу містобудування, архітектури, земельних відносин, комунальної власності та ЖКГ Мокрокалигірської сільської ради Галина Руденко,  надходження від одного такого ставка до бюджету громади можуть складати 50  тисяч гривень на рік.