Молодь Черкащини навчатимуть будувати успішну кар’єру

Молодь Черкащини навчатимуть будувати успішну кар’єру
в Новини

Відкриття та презентація програми для молоді «SkillsLab: успішна кар’єра» відбулося сьогодні, 12 вересня, в пресцентрі Черкаської облдержадміністрації. Цього року програма вперше реалізовується в Черкасах за сприяння CSR Ukraine, експертної організації Центр «Розвиток КСВ», Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) у співпраці з Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром та за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Ініціатива запроваджена для розвитку та вдосконалення навичок, які потрібні для успішної побудови кар’єри, зокрема ефективного планування, критичного мислення, тайм-менеджменту, креативності та управління проектами. У минулому році в програмі взяли участь 150 хлопців та дівчат з 5 міст України, які вже успішно будують свою кар’єру.

Програма триватиме з 12 вересня по 10 жовтня 2019 року в Молодіжному ресурсному центрі (вул. Хрещатик, 193).

6 інтерактивних занять з розвитку 10 навичок майбутнього відбуватимуться щовівторка та щочетверга з 16.00 до 20.00. Учасники пройдуть інтегрований відеокурс лекцій від провідних компаній, отримають унікальні блокноти та брошури з планування кар’єри, відвідають практичні майстер-класи від професійних HR-менеджерів та візьмуть участь у креативних челенджах, дискусіях і креативних вправах. На фінальному заході учасники зможуть представити своє резюме місцевим роботодавцям, представити свої проекти та отримати омріяне запрошення на роботу.

«Цьогоріч програма «Skills Lab: успішна кар’єра» реалізується в Черкасах, Миколаєві та Кривому Розі. Ми отримали дійсно багато заявок від учасників, тому відбір був дуже складним. Але ми впевнені в тому, що ви всі мотивовані, будете сумлінно виконувати усі завдання і отримаєте максимальний результатвід нашого проекту», − наголосила представниця Центру «Розвиток КСВ» Юлія Болгак.

За інформацією Черкаського молодіжного ресурсного центру