Переможців обласної премії для молоді за заслуги в розбудові молодіжної політики нагородили в ОВА.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаської ОВА.
Премія для молоді за особливі заслуги в розбудові молодіжної політики в області запроваджена з метою залучення молоді до соціально активної діяльності. Цьогоріч її розмір – 5 550 грн.
— Я рада, що є така премія, бо можемо побачити ініціативи в молодіжній політиці та поділитися досвідом, — зауважила Дарія Абзелімова, одна зі здобувачок премії. — Коли бачу ці очі, що горять бажанням, хочеться працювати більше і впроваджувати кращі практики молодіжної політики в Україні та за кордоном. Наша ціль — розвивати не лише Черкащину, а й усю країну.
Переможці:
- Абзелімова Дарія, інженерка-програміст Публічної бібліотеки Кам’янської міської ради;
- Бурлака Назарій, учень Городищенського економічного ліцею Городищенської міської ради Черкаської області;
- Варивода Юлія, керівниця Молодіжного центру ,,START“ Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;
- Гончар Вікторія, членкиня Золотоніської міської молодіжної громадської організації ,”Центр розвитку молоді”;
- Кихтенко Софія, учениця Тальнівського економіко-математичного ліцею Тальнівьскої міської ради Черкаської області;
- Куликова Ольга, заступниця директора з навчально-виховної роботи, учителька мистецтв навчально-виховного комплексу, “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-колегіум” Смілянської міської ради Черкаської області;
- Кулинич Богдан, інструктор-методист з фізичної культури та спорту комунального підприємства, “Муніципальний спортивний клуб “Дніпро”;
- Луценко Олександра, студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького;
- Царук Володимир, випускник Жашківського ліцею № 1 Жашківської міської ради Черкаської області;
- Сімейко Вікторія, студентка Національного лісотехнічного університету України.
Читайте також: У Черкасах виник конфлікт через виплати родинам захисників (ВІДЕО)