Молодих та активних черкащан запрошують на другий семінар платформи “Відкрите місто”

Молодих та активних черкащан запрошують на другий семінар платформи “Відкрите місто”
в Дозвілля, Новини

Вже кілька місяців у м. Черкаси працює платформа звернень громадян «Відкрите місто». Це чудовий інструмент, який може допомогти зробити життя у нашому місті комфортним і безпечним. Для цього потрібно зайти на платформу, зареєструвати проблеми розвитку інфраструктури міста (зламана гойдалка, яма на дорозі, розбитий ліхтар, зіпсована лава, небезпечна гілка тощо) й контролювати процес їх вирішення.

Про переваги та розширені можливості «Відкритого міста» команда Черкаського осередку Громадянської мережі «ОПОРА» розповідала 29 травня на першому навчальному семінарі для користувачів платформи.

До участі у другому семінарі запрошують:
• представників міських служб й організацій, які контролюють стан інфраструктури у Черкасах;
• активістів Майдану;
• громадських діячів;
• представників екологічних організацій;
• усіх, хто хоче зробити Черкаси кращими.

На семінарі учасники:
1) дізнаються про унікальність і корисність платформи «Відкрите місто»;
2) ознайомляться з проблемами, які можна вирішувати за допомогою платформи «Відкрите місто»;
3) побачать навчальне відео про реєстрацію проблеми на платформі «Відкрите місто»;
4) почують про те, яким чином черкасці можуть відслідковувати процес вирішення проблем на платформі «Відкрите місто»;
5) обговорять додаткові можливості, які надає платформа «Відкрите місто» для черкасців;
6) обговорять методи залучення якомога більше черкасців до користування платформою.

Для участі просимо вас пройти попередню реєстрацію і заповнити АНКЕТУ:https://docs.google.com/forms/d/1iQXkZd0cXDK8i5IDZNuB..

Захід відбудеться 18 червня о 17.00 за адресою м. Черкаси вул. Смілянська 23, другий поверх (приміщення Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру).

За інформацією http://opencity.in.ua

Додаткова інформація за телефоном:

Шатненко Маргарита
063-496-28-26
або електронною поштою: redrita95@gmail.com

Довідка

Платформа «Відкрите місто» з’явилася в Україні у 2013 році. Вона допомагає співпрацювати органам влади із громадськими організаціями та жителями міста. Діє вже у 18 містах України. За цей час вирішили 2378 проблем. Тепер вона функціонуватиме в Черкасах.

7 листопада 2014 року Черкаси приєднались до проекту «Відкрите місто». Меморандум про співпрацю підписали виконавчий комітет Черкаської міської ради, Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа» та ЧОО ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА». Цей документ створено з метою реа­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­лізації спільного проекту «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади» у м. Черкаси”.

Підтримка проекту “Відритий простір у м. Черкаси”, що виконує ЧОО ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА», здійснюється Фондом Східна Європа в рамках програми «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади» за рахунок коштів, наданих Фондом Ч.С. Мотта (США).