Молодіжний центр показав школярам “Калейдоскоп професій”

в Новини

Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр разом із Черкаським обласним центром зайнятості упродовж березня та квітня провели ряд профорієнтаційних пізнавально-розважальних заходів «Калейдоскоп професій. Випускник-2015».

Представники служби зайнятості й спеціаліст Молодіжного ресурсного центру Аліна Кордюк допомагали учням розібратися у таких важливих питаннях: як правильно обрати професію чи навчальний заклад. Профорієнтаційний захід під назвою «Калейдоскоп професій. Випускник-2015» пройшов у Кам’янці (17 березня), Каневі (23 березня) та Золотоноші (17 квітня).

Основне завдання заходу – підготувати випускника до вибору майбутньої професії.

У формі гри учням надавалася корисна інформація щодо різних професій та спеціальностей. Вікова категорія – школярі від 8 до 10 класу.

Організатори заходу на практиці показують школярам особливості кожної професії. Наприклад, в кожну команду обирається по 10 осіб (команд може бути від 2 і більше), а потім вони починають змагатися між собою. З учнями проводиться мінімум 4 різнопланових конкурси: на акторську майстерність, на знання тієї чи іншої професії, порівняльний аналіз між спеціальностями, професійними характеристиками. Вони ніби то і розважаються, але в той же час дізнаються багато нової інформації.

Головне завдання цих пізнавально-розважальних заходів, щоб майбутні випускники змогли зробити правильний крок у виборі своєї професії, інформує сайт Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру.