Моспана, Шаповала, Степаненка: у Черкасах обирали назви для шести вулиць та алеї

Моспана, Шаповала, Степаненка: у Черкасах обирали назви для шести вулиць та алеї
в Новини

У Черкаській міській раді провели громадське обговорення “Про найменування вулиць та алеї в місті Черкаси”. Про це повідомляють в пресслужбі ЧМР.

Відповідно до рішення Черкаської міської ради «Про затвердження містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану міста Черкаси (Актуалізація)», у Черкасах було сформовано 30 вулиць, що розташовані у Південно-Західному районі та районі «Дніпровський».

Улітку відбулися засідання топонімічної комісії, де були запропоновані назви для 6 вулиць та алеї. Також був проведений збір пропозицій щодо альтернативних назв цих вулиць і алеї.

Три вулиці пропонується назвати іменами загиблих героїв-АТОвців: Антона Моспана, Підполковника Сиротенка та Олександра Шаповала. Ще одну – іменем військового льотчика, двічі Героя Радянського Союзу Івана Степаненка. Двом вулицям пропонується дати нейтральні назви: Зоологічна та Містобудівна.

Ділянку вулиці Хрещатик між вулицями Крилова та Університетська пропонується назвати Алеєю Молодості. Адже поруч знаходяться гуртожитки студентів та викладачів ЧНУ імені Богдана Хмельницького та Черкаської медичної Академії. Надійшла також і інша пропозиція – назвати цю ділянку Алеєю Просвіти.

Ці назви винесуть на затвердження виконкому та міської ради. Пізніше топонімічній комісії необхідно буде обрати назви для решти 24-х нових вулиць.

Онлайн-трансляція обговорення доступна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=T1bj9Kt08TM.