Можете не економити: завтра на Черкащині проводитимуть режимні виміри електронавантаження

Можете не економити: завтра на Черкащині проводитимуть режимні виміри електронавантаження
в Новини

Завтра, 14 лютого, на Черкащині проводитимуться режимні виміри погодинного активного електричного навантаження. Відключень електроенергії упродовж цієї доби по Черкаській області не заплановано.

Про це повідомили в пресслужбі ПАТ “Черкасиобленерго”.

Нагадуємо, мета режимного дня – визначити, скільки електроенергії саме зараз споживає Черкаська область за умови нормальної роботи енергосистеми. Отримані результати дозволять скоригувати обсяги лімітів для Черкаської області і забезпечити більш рівномірний розподіл наявної в системі потужності по регіонах, а також сформувати актуальні графіки обмежень та відключень.

Відтак, споживачів електроенергії просять використовувати електроенергію у повноцінному режимі, користуватися електроприладами як у звичайних умовах.

“Окремо наголошуємо власникам підприємств та бізнесу про необхідність завчасної підготовки до режимного дня, просимо передбачити можливість роботи підприємств та організацій у необхідному для них режимі”, – зазначають у підприємстві.

Втім у разі нестабільної роботи об’єднаної енергосистеми країни будуть застосовуватися обмеження та/або графіки аварійних відключень.