Можете їздити безкоштовно: у міськраді закликають не платити готівкою нелегальним перевізникам

Можете їздити безкоштовно: у міськраді закликають не платити готівкою нелегальним перевізникам
в Новини

Представники ЧМР закликають вимагати у нелегальних перевізників оплати валідатором, а у випадку відмови – їхати безкоштовно, або викликати поліцію. Відповідну інформацію розмістив на своїй сторінці представник Департаменту ЖКК Артур Акопян.

Нагадаємо, міська рада розірвала договори з перевізниками, які відмовилися встановлювати валідатори. Це перевізники, які обслуговували маршрути № 4, 5, 7 та 22. Згідно з рішенням виконавчого комітету, новим перевізником на маршруті №4 тепер є ПП «Медіт Сервіс», а на маршрутах №5, 7 і 22 – ДП “ЧАРЗ-АВТО”. 

– Запам’ятайте назви нелегалів, бо у вас є супер акція їздити по Черкасам безкоштовно на цих маршрутках, бо вони нелегальні, а з ваших коштів не будуть заплачені податки. Інструкція проста: якщо ви натрапили на їх маршрутки, а це – 22, 4, 7, 5 – вимагайте оплатити через валідатор, якщо вам не надають таку можливість, вимагайте безкоштовний проїзд, при відмові – викликайте поліцію (тел. 102 цілодобово), також обов’язково залишайте скаргу в укртрансбезпеку (безкошт. тел. +38 (044) 334-43-04; Щоденно з 08:00 до 19:00.), – написав Акопян.

Нагадаємо, аби боротися із нелегальними перевізниками, представники міської влади разом із Патрульною поліцією та Укртрансбезпекою проводять рейди.