Музика, покладена на вірші, та світові хіти: “Cherkasy Jazz Orchestra” готується зіграти весняний концерт

Музика, покладена на вірші, та світові хіти: “Cherkasy Jazz Orchestra” готується зіграти весняний концерт
в Культура, Новини, Суспільство

“Коротко про головне” – нова концертна програма, яку незабаром відтворить колектив “Cherkasy Jazz Orchestra”. За словами диригента Михайла Євтушенка, у цю програму, як і в попередню, вони вклали потужний сенс, аби передати швидкоплинність весни, кохання та жагу до життя.

Про підготовку до виступу пан Михайло розповів журналістам “ВиЧЕрпно”.

Весняний концерт, як називає його диригент, мав відбутися ще 2022 року в березні. Але через початок повномасштабного вторгнення такий захід було недоречно організовувати. 

“Зараз ми залишили лише частину тієї програми, яку хотіли тоді зіграти. Адже у нас є певні зміни в складі колективу, бо після останнього нашого концерту один з учасників пішов до лав Збройних Сил України. Окрім цього, ми подивилися, які твори краще взяти з теперішньою командою й врахували обставини, в яких нині  живемо”, – сказав Євтушенко.

Назву до концерту теж обрали нову, бо минула – “Шлях до серця лежить через…” уже про інше. Адже, за словами Михайла, вони завжди намагаються дати тематику або ж певну думку кожному виступу. Якщо минулий концерт мав назву “Не вкрадене Різдво”, бо все одно всім хотілося того свята, то цього разу мова йтиме про те, як швидко минають миті весни в житті й без війни.

“Усім хочеться встигнути насолодитися миттю весни, а тим більше цього року, під час війни, хочеться встигнути насолодитися життям: короткими телефонними розмовами з близькими, зустрічами з ними. Тож цьогорічний концерт саме про це”, – наголосив диригент оркестру “Cherkasy Jazz Orchestra”.

Цього разу оркестр зіграє на одній сцені із такими гостями як: Костянтин Талах, Катерина Осян та Олексієй Петухов.

“Ми знаємо один одного вже давно, тому ця комунікація є дуже простою. Обираємо лише дату і все”, – розповів Євтушенко.

Так, до весняної програми колектив підготував кілька прем’єр: музика оркестру покладена на вірші письменниці Ліни Костенко. Які саме вірші, Михайло не зізнався, щоб усі охочі ексклюзивно дізналися під час концерту. А також зіграють композиції Емільяно Сампайо та твір “I just called to say I love you” в оранжувані Майка Філіппа Мосмана. 

Окрім цього, Михайло Євтушенко поділився, що для закордонних поціновувачів музики оркестру “Cherkasy Jazz Orchestra” вони згодом планують провести онлайн-трансляцію виступу. А також створять покликання, за яким фанати зможуть задонатити колективу.

Концерт “Коротко про головне” відбудеться 17 квітня в Черкаському міському будинку культури імені Кулика. Початок о 18.00.

Придбати квитки на концерт можна за покликанням ТУТ.

*іміджева інформація